Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire fontosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontosak a lány barátaitok? Mit tesztek meg értük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Segítek nekik abban, hogy jobban megismerjék a férfi lelket, cserébe elmondják nekem, hogyan éreznek a nők. Szóval fontos, hogy az embernek legyen más nemű barátja.
2011. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semennyire, nincsenek lány barátaim mert a lány barátok nem jók semmire, nem csinálnak semmi izgalmas dolgot. Lányok párnak kellenek nem barátnak.


24/F

2011. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól fog, milyen a belseje.

Persze, szívesebben segítek egy jó nőnek, mint egy férfinak, de igyekszem magamban elnyomni ezt a pozitív diszkriminációt.

2011. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy áll hozzá. Múlt héten morgott mindenen mint a bolhás kutya, ezért ma reggel szartam rá. Nem beszéltem vele. Ha mosolyogva jön, majd kap csokit is.

34/F

2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
xDDD
2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, betévedtem ide lány létemre, de azért írok pár sort. Kicsit fiúsabb lány vagyok, vannak is fiú barátaim. Mi általában segítünk a randizásnál, ajándékválasztás, egy veszekedésben eldönteni kinek volt igaza, stb. Ugyan úgy el lehet dumálni szinte mindenről, ha partner benne a másik. (Teszem azt a pasi nem lekezelő, a csaj meg nem egy hisztis plázajáró.) ;)
2011. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OFF {

Nem azért, de volt már, hogy nőtől azt halottam magára, hogy fiús, azért mert verekszik, csapkod, idegbeteg...

Szerintem ez nem az:)

A sör ivás és a foci nézés nem mentség:D

}

2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok... Nekem több fiú barátom van mint lány!! Na jó, azért nem szó szerint, de javarészt a fiúkkal lógok, bacajozok stb. Én is csatlakozok az egyik előttemszólóhoz: ajándékválasztásnál, párkapcsolati kérdésekben igen csak jól jön ha van egy ellenkező nemű barátunk.Nem állítom hogy fiús lány vagyok.. mert nem vagyok az, de jól megtalálom a közös hangot a fiúbarátaimmal, és ettől függetlenül pasizni is könnyebb ha vannak fiú ismerőseim, akik bemutatnak az ő fiú ismerőseiknek.... szóval néha jól jön... Fiúk, gondoljatok bele: egyik lány barátotok bemutat a barátnőjének, aki csinos, egyedülálló.......milyen jó kapcsolatok születhetnek így.. hát kb. ennyi lenne... 14/L
2011. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!