Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A mensim utolso napján, amikor már semmi nem volt, csak egy kis barnázás, együtt voltam a barátommal, kb. 4 percig csináltuk gumi nélkül, de mégcsak élvezésközelben sem volt.

Ennyi! Mostmár 3 nap mulva megkell jönnie, kicist érzem h fáj a derekam meg a mellem, ami mindig szokott. ja és a szex után 2 hétre csináltam tesztet, ami negatív lett.


2011. jún. 27. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy teszted 7-10 nap mulva. A hormonszint ezen idöszak alatt megduplázodik.
2011. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenki kizártnak tartja, orvos is, de attol félek...
2011. jún. 27. 17:15
 3/5 A kérdező kommentje:
írjatoook !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 27. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ingerenciától keletkező előváladék tartalmazhat ondót, így a terhesség minimálisan 10-15 %-ban kialakulhat, de a legtutibb az előző válaszoló, vegyél egy tesztet, nem tudom mennyi idős vagy, de a derék fájás meg a mell növekedés nem igazán tartozik a terhesség jelei közé, a mell a tejtermeléstől nőhet az nem a terhesség első szakaszaiban alakul ki a derék fájás meg azé mert görbén jársz :)
2011. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam rá még egy hétre kettőt megint negatív, de most van a 28.napom, mondjuk sosem pontos, szerintem tuti megfog jönni !!! :)
2011. jún. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!