Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Miert van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Miert van az, hogyha egy csajon feher szoknya vagy feher hosszunadrag van, azt hamarabb megbamuljatok, mint akin mondjuk valami sotetebb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán ők is azt nézik, amit én:

Ez tuti nem menstruál.... :D


20/L

2011. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2011. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt te nem tudod én mit bámulok meg!

Fú vannak olyan popsik, már messziről kiszúrom.

Mindegy mi van rajta.

:)

2011. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fehér figyelemfelkeltőbb, elvakítóbb szín. Fehéret nem sok helyen látsz, viszont sötétet akárhol máshol.
2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fehéren könnyebben látszódnak a vonalak, mint egy sötéten.
2011. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akaratlanúl is észre veszem, ha fehér nadrágban, vagy szoknyában van a csajszi, akárhol is vagyok, mert kiemelő szin!
2011. nov. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!