Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szamotokra egy feher...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szamotokra egy feher mini szoknya es egy parducmintas ruha egy csajon taszito vagy inkabb felkelti az erdeklodeseteket?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok, ha lehet...
2011. máj. 8. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Felfigyelek rá, de attól még iszonyú k.rvás.
2011. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyből az jut eszembe, hogy ki van éhezve a pélóra, mint az atom.


Jól megnézném de nem kezdenék vele.

2011. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A tekintetemet vonzaná biztosan. Jobban megnézném, hogy ki viseli.
2011. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Most ezt nem ugy ertettem, hogy az utcan, hanem egy buliba, vagy valamilyen rendezvenyen, ahol jobban kioltoznek az emberek.

Amugy meg miert is k.urvas?

2011. máj. 8. 18:14
 5/18 A kérdező kommentje:
18:12 miert nem kezdenel vele semmit?
2011. máj. 8. 18:15
 6/18 Furjadék* válasza:
Ha kimész egy erdő mellé, és megnézed a leányokat, megtudod hogy miért az.Amúgymeg jó figyelmfelekeltő, az biztos.
2011. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen ruha hogy NE legyen k*rvás :

[link]

2011. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindenképpen k...vás.

Éppen pár napja láttam egy ilyen csajt egy bp-i éjjel-nappaliban, talán te voltál? :P:)

2011. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mármint nem olyat, mint amit belinkelt az előző, de párducmintás volt. Sztem amúgy a linkelt is k..vás lehet élőben, így képen még OK, hálószobába meg pont jó. :d
2011. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

2. vok


Azért nem kezdenék vele, mert ha valaki így kiöltözik annak általában mind 1, hogy Gyurival vagy Bélával megy haza a buli után.

Vagy egyszerűen csak magamutogató és ez nekem nem jön be.

2011. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!