Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs önbizalamam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalamam, hogy tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok lassan 17 és a lányoknak akik körülöttem vannak már meg volt az első csók nekem még az sem...és nagyon nincs önbizalmam tudm magamról de nem vagyok képes csinálni semmit ellene...most van egy srác aki 5évvel időseb tőlem de nagyon tetszik és még rá sem merek nézni mert már azt gondolom h biztos lenézne meg ilyenek és a barátaim szegények pedig próbálnak támogatni de nem érzem hogy rámragadna...hogy tehetnék ellen?kérlek segítsetek!
2011. jún. 27. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ragadna rád róluk??
2011. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi bajod van magaddal?

Külsődről mit gondolsz? hogy nézel ki??

2011. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet mert valami problémád van magaddal és nem felelsz meg magadnak. Ezen a barátaid nem biztos hogy tudnak segíteni. Elsősorban felelj meg magadnak,ami nem tetszik magadon azon próbálj változtatni,ha nem lehet akkor fogadd el magad úgy ahogy vagy,hiszen senki sem tökéletes.
2011. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen első sorban felelj meg magadnak:D és nem azzal, hogy jajj "nem is vagyok rossz" és most akkor megfelelek magamnak mátol:D ilyen nincs!!!!

Amin lehet és zavar azon változtass. Például velem úgy volt, hogy vékony voltam és nagyon magas és igen igen zavart..

és nem kis áldozattal és idővel orvosolni tudtam ezt a próblémát. És megéri változni hidd el. Mert végig mész az utcán másként néznek fel rád. Ebből több önbizalmad lesz.

A jellem meg megint más, ha visszahúzodó leszel és nem kaparsz azért amit el akarsz érni, és nem vagy az az irányító típusú ember, hát akkor ne várj csodát. Ha más véleménye érdekell az nem gond egy bizonyos szintig. De azt nézd neked mi a jó. És ne azt ami a hülye haverjaidnak.

Ha nem tetszik nekik valami akkor szoljanak..aztán úgy hagy őket ott mint a macska a szart.! mert akkor nem érdemes elb*ni rájuk az időt.

Tehát érted:S kicsit irányítóbbnak kell lenni. Impozánsabbnak. És hiányzik belőled a bunkóság is.

Nézz szépen a szemébe nem tetszik neki köpd szembe:D ennyi..

2011. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Brian Tracy - Phoenix szeminarium


beírod a googlébe, letöltöd, meghallgatod, követe, és lesz önbizalom

f17 (hasonló sorsú fiú) :)

2011. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek!:)
2011. jún. 28. 23:09
 7/7 A kérdező kommentje:
és néha olyan álmokba ringatom magam pedig tudom hogy nem lesz igaz...pl..a fiú az ismerőseim között van és fennt volt és én mindig vártam hogy biztos rám fog írni pedig tudom hogy nem és legbelül vértam és már azt is udtam hogy hogy reagálnék rá...vagy egy bulin ott volt és párszor ránéztem de ő nem vette észre..és azt gondoltam hogy óóó biztos most rám gondol..tudom h ez nagy hülyeség és iutána pedig az ellenkezőjét gondolom h biztos lenéz vagy vmi....:S:S
2011. jún. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!