Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek vele kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egyszer egy csoportban voltam ilyen suliprogram féleségen, és akkor nagyon megtetszett. Viszont utána nem sokkal sulit is váltott, úgyhogy sajna nem tudtam vele kapcsolatba lépni. Facebookon imserősöm és arra gondoltam, hogy rá írok. Úgy hallottam hogy nem nagyon szokása visszaírni, még a haverjainak sem, és kellene valami jó ürügy, hogy miért írtam rá.( pl szivességet kérni, vagy zenét vagy valamit, csak kicsit hatásosabb :P ) Valakinek valami jó ötlet?
2011. jún. 28. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Legjobb ürügy, ha kijelented hogy tetzik neked és szeretnél vele találkozni.. tuti vissza fog írni...!!
2011. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az azért durva lenne nem? :DDD :P
2011. jún. 29. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!