Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác (volt oszitárs)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác (volt oszitárs) hogy lépjek vele kapcsolatba újra vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
de nem tudom elflejteni, külön középiskolába járunk, egy faluban lakunk és nem tudom elflejteni,10. -ben megtudta hogy szerelmes vagyok belé, oké azelőtt mindig elém ült a buszon, de aztán már nem érdekeltem, kérdezgettem Aug.20. -án, de levegőnek nézett, aztán nem érdekeltem mostanáig, most megint ott vagyok ahol voltam tavaly. Mostanáig bámult (? ) néha ha egy busszal mentünk, már ha egyáltalán engem nézett (? ), de rám tör a féltékenység, ha lányismerősökkel beszélget.Jövöre már ballag, de utána már sztem messzire megy, nehéz kivernem a fejemből, én már nem bírom, mit csináljak?
2010. jún. 4. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L(lefelejtettem róla)
2010. jún. 4. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:
írj neki iwiwen vagy msnen. vagy ha találkoztok akkor menj oda. mondjuk én a volt o.társaimmal mindegyikkel tartom a kapcsolatot... nem hiszem h akkora para lenne megszólítani azt akivel együtt izzadtatok 1-1 matek dolgozatnál :)
2010. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kérdőjelekből itélve te sem vagy abban biztos hogy téged nézett.szerintem felejsd el.nem viszonozta az érzéseidet,most sem fogja.max.hülyít.
2010. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2010. jún. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!