Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl sok pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl sok pasinak tetszem?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha a kérdés alapján azonnal önelégültnek bélyegeznétek, de nem tudtam jobban megfogalmazni a problémám lényegét.


Kamaszkoromban a kifejezetten csúnya lányok közé tartoztam piszkafa testtel, szemüveggel, kezelhetetlen hajjal és előnytelen ruhákkal. Emiatt rengeteget bántottak és megaláztak, nem csoda, hogy nagyon önbizalomhiányossá váltam.


Aztán 17 -18 éves korom körül, amikor elkezdtem dolgozni suli mellett, lett pénzem arra, hogy csinos ruhákat vegyek, hogy kontaktlencsém legyen, smink és divatos haj - megszépültem. Ezzel együtt kinyíltam, már nem féltem annyira az emberektől, ezért jobban meg mertem mutatni, hogy ki vagyok és így rengeteg új barátra tettem szert. Ma már sokat nevetek és elég népszerű ember lettem - és szeretem az életem.


Énelég átlagosnak tartom magam, de tudom, hogy az ember többsége gyönyörűnek vél, mert sokszor elmondják. Sokan leszólítanak, bepróbálkoznak nálam, felfigyelnek rám - és épp ez a gond. Már túl sok is az a csodálat, amit kapok.

Nem mondom, hogy nem élvezem, mert megnyugvással tölt el, ha tudom, hogy szép lánynak tartanak, de nem tudok mit kezdeni azokkal a helyzetekkel, amikor kikezdenek velem. Vagy amikor a barátaim kezdenek többet érezni irántam. Még azt sem tudom, hogy fogadjak el egy bókot anélkül, hogy félreértsék, mert valahogy mindenki szereti azt hinni, ha rámosolygok, máris bejön nekem.


Nem szeretek visszautasítani vagy megbántani embereket, de eddig csak idén kb. 15-en vallottak szerelmet... és ez leterhelő idegileg.

Vagy most például a munkahelyemmel szemközti étterem-bárban egész nap kint vannak a tulajo, fiatal pincérek és a barátaik, akik folyton köszöngetnek és mosolyognak rám... én meg már lassan nem merek kimenni, mert ez zavarba hoz.



Ti hogy kezelitek, ha ilyen helyzetekbe kerültök?


2011. jún. 28. 19:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos én fiú vagyok, ezért nem tudom, hogyan kell kezelni az ilyen helyzetet, de basszus, már csak a szöveged stílusa miatt kedvet érzek ahhoz, hogy megismerjelek :)
2011. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm hát a te példád is mutatja hogy bizony kur*a sokat számít a külső..........
2011. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nézni szoktam a fiúkat, ha mosolyognak.Természetesnek veszem,de nem mosolygok vissza rájuk,és a tekintetemből megértik,hogy ennyi volt.
2011. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
örülj annak, hogy szép vagy! ilyenkor jusson eszedbe mikor nem tartoztál ide. a szépség és a k*rválkodás között van különbség! ahogy kiveszem az írásodból te nem az a plázar*banc vagy. az, hogy mindenki szerelmes lesz beléd, hát istenem, ilyenek a férfiak, ha meglátnak egy szebb nőt máris lehoznák a csillagokat neki az égről. mosolyogj rájuk és mondd meg nekik értelmesen, hogy nem. nem kell hazudni mert akkor utána tényleg rossz kedved lesz de ha normális az illető megérti. légy erős, magabiztos és ne félj attól, hogy vissza kell utasítanod az utánad epekedő nyálgombócokat! 20f
2011. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet, nekem is ez volt h régen észre se vettek, azt ahogy új osztályba kerültem normális emberekhez, haverokhoz megnyíltam és ,,szebb" lettem :D

nekem is suliban nem 1szer beszóltak meg utánam fütyültek, én úgy vagyok vele h amikor még ,,ronda" voltam de (fiúk) akkor is haverkodtak velem azokkal foglalkozok én is, de akik csak azóta vesznek észre h máshogy nézek ki azokat sokszor ha bókolnak figyelembe sem veszem. báár (am van barátom 10 hónapja) de ugye nekem is jól esik ha bókolnak de nem mindegy h hogyan

pl: vannak azok a bunkó feelingű májer,raj csávók azok bókolnának lenézem őket.. sokszor még be is szólok nekik

illetve vannak akik kedvesen megdicsérnek pl h csinos vagyok erre én csak annyit mondok: köszönöm :))

2011. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
41%

En nem vagyok Pista de nem tudom Mit irjak erre

Ne szolj senkihez akire ugy gondolod ugyse lenne eselye nalad mert csak rosszat teszel masval

Szem kontaktus se mert azis olyan dolog hogy...

te kulalakra mesz kulallakra is keresd meg az Urad

Öltöny nyapkendo meg valami auto hutovel tevevel

Lincoln peldanank celjanak okaert

De ha tenyleg ugy van ahogy irod tenylegesen akkor repulovel igaze hömpolyogj at Az U.S.A egyik jo tagalamaba es ott megtalalod ktiket partyn vagy estelyen az Sikkes Urad

2011. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Legalább visszavághatsz azoknak, akik régebben bántottak, de akiknek most már kellenél.
2011. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai szépség nem minden. Már a kérdéséből is kiolvasható a hölgy gondolkodása, értékrendszere és páratlan szellemisége. Ő azért lehet ilyen kegyetlenül gyönyörű, mert a személyisége visszatükröződik a szépségében.
2011. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Elirtam Krikett partyt akartam irni
2011. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A smink és a ruhák mostanra sem nőttek rád, változtathatsz rajtuk, ha éppen nem akarsz tetszeni.
2011. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!