Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár a fiúk fejében, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár a fiúk fejében, ha tetszem nekik?

Figyelt kérdés
Megláttok fiúk egy lányt,aki tetszik nektek,rámosolyogtok,éppen minek örültök, mi jár a fejetekben?
2011. jún. 28. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azt a krva, de aranyos csaj! Ha rám néz dobok neki egy kacsintást, nem tudom megállni, hogy ne adjak neki valami jelet!


De megbasznám azt a pcsát!


Ha jön felém buszon egy jó csaj: légyszilégyszilégyszi ülj mellém!


A kisugárzástól függ... valakit csak magamhoz ölelnék, csókolgatnám, olyan aranyos pofija van, a ribancszőkéket meg szétkúrnám.

2011. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Hú de tetszik ez a lány!"


Remélem segítettem..

Komolyan mondom. Birkák vagyunk.

2011. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az Én fejemben!

Ha nagyon odavág a lány akkor belső monológot játszom le amiben ilyesmik vannak:Oh csodálatos istennőm!De meg ...lak,lehetne gyermekeim anyja! De vannak azok a ritka kivételes esetek is mikor érzem hogy tuti beleszeretnék meg szerintem ő is belém:ilyenkor a lélegzetem elál és nem gondolok semmire ,csak gyönyörködöm az elém táruló műalkotásban!

Csajok!Mázlitok van ,hogy nem tudtok olvasni a szememből! :)

2011. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan többnyire semmi. Csak megfog, megragad, tetszik, jó érzés és talán napok, hetek, hónapok, évek múlva is eszembe jut néha-néha az a lány. Ha "tetszik", ahogy te mondod.

Másik véglet, amikor nem csak egyszerűen tetszik, hanem felkavar, megőrjít és legszívesebben meghalnék mert nem bírom ki azt a hiányérzetet akkor. Ez elég ritka hál' Istennek.

Az elsőnél ritkábban, a másodiknál gyakrabban olyan van h beindítja a fantáziám és elképzelem h ölelgetjük egymást meg ilyenek. Ehhez általában vmi különös kisugárzás is kell.

Nagy vonalakban kb. ezek, ha külsőre tetszik valaki. De nem csak külsőre tetszhet, ez másik történet.

2011. júl. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Beindul a mákdaráló és hallani a mákszemek örlődését! :)
2011. júl. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálam:

Anyám, milyen jó mellei vannak. Meg kellene nézni a fenekét is, hogy ne vegye észre. Hú, de csinos combja van és az a punci, mennyire bele tudnék nyalni! Mit meg nem adnék, ha megérinthetném. Jaj, de jó lenne ráélvezni legalább a fenekére. Ő meg milyen szépen mosolyog, pedig, ha tudná!

2011. júl. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy milyen jó lenne átölelni és megpuszilni :$
2011. júl. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Milyen jó lenne elvinni egy sétára a margitszigetre,majd megvacsorázni a citadellán naplemente közben majd hazavinném puszilgatnám és jól lesz opatnám! :)
2011. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!