Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a mellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a mellem egyáltalán nem erogén zónám? Már több kapcsolatom volt, és az ágyban mindig sor került mell puszilgatásra, simogatásra, harapdálásra, de alig éreztem, egyáltalán nem volt kellemes.

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?
2011. jún. 28. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van ilyen , én se érzek semmit olyankor, sőt idegesít
2011. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem esik túl jól. Mindenkinek más a jó

Én a hátmasszázst szeretem, és a tarkóm érzékeny.


28/N

2011. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
úgylátszik az összes hímnemű abban a tévhitben él, hogy a mellsimogatás, csókolgatás, nekünk annyira egetverő élmény.
2011. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképpen vagyok.Nem érzek igazán semmit,nemhogy izgalmat.Szóval nem vagy egyedül,ne aggógj.
2011. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzek semmi extrát.... dokksl jobb ha a vállamat + hasamat simogatja. ha a mellemet, az nem hogy rosszil esik.. de azért annyira nem élvezem, mint pl a hasamat...
2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*sokkal
2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
meg kell a pasinak mondani és kész.
2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

akkor nem vagyok egyedül

semmi érzékenység,maximum csiklandósság,de az már kellemetlen,dörzsölgetés is az

Szerencsére párom felfogta hogy nem ő cinálja rosszul,hanem nekem "érzéketlen" ott,igy keres mást:)

2011. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen érzéketlen szinte, nálam a hátsimizés a legjobb :)
2011. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon szeretem amikor a mellemnél "matat" :D Érdekes, azt hittem hogy valami defektem van, de ezek szerint nem, megnyugodtam:D
2011. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!