Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miket szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miket szoktatok csinálni a lány barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra például, hogy rendszeresen találkozgattok kettesben? Igénylitek, hogy gyakran lássátok a másikat? Milyen programokat szerveztek? Szoktatok mondani/írni olyat esetleg, hogy 'hiányzol', vagy hogy 'szeretlek'?
2011. jún. 28. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írom le, amit gondolok és szeretnék. Én örülök, ha keresnek a barátaim.
2011. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha csak barát akkor a hiányzol és szeretlek azt tuti nem .az már azt jelenti hogy szerelemes belé a srác.
2011. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát babám, ha egy csajnak azt mondom hogy hiányzik meg szeretem, mindemellett "randizgatok" vele akkor bezony egy baráti szexet is be be iktatok, aztán ha úgy alakul akkor lehet belőle más is ;)
2011. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, találkozunk kettesben, és igen, nem csak szeretlek, hanem imádlak, nagyon szeretlek, stb. Nem értem, mi van ebbe? Miért olyan nagy dolog ez?
2011. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 lány barátom van aki iránt semmit nem érzek (mármint vannak még lány barátaim, jó velük beszélgetni, de nem olyan jó barátság. Vannak közülük olyanok is akiknek szívesen becsempészném a lompost... XDDD) Na és ezzel az 1-el msn-en dumálunk meg wowozunk ennyi.
2011. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában megdugom a lány barátaimat.
2011. jún. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!