Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a kinézeteme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a kinézetemen, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos vagyok és félénk alapjáraton, a kövérségem miatt. Ráadásul meggyőződésem (és tapasztalatom), hogy senkinek nem tetszem. A barátaim (persze) nagyon bírnak és ismeretleneknek is mindig szimpatikus vagyok. Mosolygós, laza csaj vagyok, állítólag okos is és azt mondják szép arcom van, meg szemein. Az a baj, hogy ugye manapság ez nem számít, mert ha valaki a kövérségem miatt rám se néz, akkor ezek nem számítanak.

Hétvégén megyek bulizni és szeretném valahogy elfelejteni a külsőmet (egyébként csinosan öltözködöm, amennyire lehet), és nagyritkán előfordul, hogy odajön valaki hozzám, hogy táncolni akar, ilyesmi. És itt a gond, mert amennyire szeretném, hogy ez megtörténjen, annyira megijedek, hogy vajon most azért jött ide, mert már mindenki visszautasította az itt lévő lányok közül vagy mert ló helyett jó a szamár is stb. Szóval hogyan tudnám elengedni magam egy kicsit és túllépni ezen, mert ha még igaz is, hogy különösebben nem érdeklem, azért talán jól érzem magam pár órát. Szerintetetek? 26L


2011. jún. 29. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy kövér vagy teltkarcsú.

Ez mindenkinél más és más.

Nem kell elkeseredni, kicsit formába kell jönni.

2011. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Nem biztos, hogy olyan kövér vagy, lehet csak nőiesen telt. :D Az meg be szokott jönni néha bizonyos pasiknak.

2. Azon így tökmellékesen nem gondolkoztál még, hogy a mindenféle smink-ruha-személyiségbűvölő csoda módszerek -és hasonló látszatmegoldások helyett egyszerűen eljárj valahova sportolni? Nem olyan ijesztő dolog ám az! Kifejezetten jót tesz az alaknak! És ne ilyen unalmas fitness dolgokhoz kezdj, ha a mozgás önmagában nem hoz lázba, hanem valami tömegsport, ahol emberekkel lehetsz, tánc, labdajátékok, küzdősportok... ezek szerintem szórakoztatók és nem tűnik fel, hogy mozogsz, mert élvezed.

20L (aki imád mozogni :D)

2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt hétvégéig nem lesz könnyű, de tehetsz érte. Ha hétvégén jól szeretnéd érezni magad, akkor arra azt tanácsolom, vegyél, vagy keress egy jó rucit, amiben tényleg jól érzed magad, meg pl. a hajad is csináld meg úgy, hogy neked a legjobb legyen. Ezzel a hétvégére való készülődést letudtad.

Ha nem csak a hétvége miatt akarnál megváltozni, hanem úgy összességében, akkor az nem lesz egyszerű, de komoly munkával és kitartással még komolyabb sikereket érhetsz el, de ezért tényleg sokat kell tenned is. ha gondolod folytatom... :)

2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért nem váltasz egészséges életmódra, fogyózol, sportolsz..?
2011. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt hittem, hogy a hétvége emlegetésével kiiktatom azokat a válaszolókat, akik sportra, egészséges életmódra bíztatnak, hiszen még van 2 napom. Persze, előbb kell gondolkodni és köszi a tanácsot, de ez jelenleg nem megoldás. Egy sportsérülés miatt hirtelen hagytam abba a versenysportot, így eléggé meghíztam, kb. 4 hónapja ismét rendszeresen mozgok és táplálkozom, fogyok is, de kéthetes csodákban nem bízom, ez egy hosszú folyamat. Attól, hogy fogytam 8 kilót, továbbra is kövér vagyok és a problémáim (legalábbis erre a hétvégére) fennállnak. (Mondjuk előtte is félénk voltam meg gátlásos, szóval ki tudja.)

Azt nem tudom, hogy ezt a "gyanakvó" (nem tudom másképp megfogalmazni) érzést hogyan iktassam ki magamból, hogy "hát ő meg miért szólított le, biztos valami fogadásból", mert tudom, hogy ez nem normális, csak számomra elképzelhetetlen, hogy esetleg azért, mert tetszem neki.

2011. jún. 29. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem is vagy kövér csak azt hiszed XD

am foggy le, minden sikerül ha eléggé hiszel benne, és akarod

f17

2011. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagy test nagy élvezet! Gondold és tudd + hidd hogy különleges vagy.
2011. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!