Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haggyam inkább és lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haggyam inkább és lépjek tovább? vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
probálom rövidre fogni. van egy fiú akit szeretek, bár már egyre jobban kezdünk eltávolodni egymástól. mostanába mindig mondogatta hogy szeret meg össze akar velem jönni, és tegnap énis mondtam neki hogy énis szeretem, és azóta tök fura:S szinte már nemis érdeklem:S meg mindennap összevesztünk..meg bunkózik:S meg kibékült az ex barátnőjével és folyton vele beszélget. nekm meg már irni is allig ír.:S szerintetek tovább lépjek inkább?? 15/l
2011. okt. 22. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

(Értem, hogy nagyon fel vagy dúlva, de a helyesírásra ügyelhetnél, mert ez így borzalmas.)


A kérdésre válaszolva, annyira fiatalok vagytok még, hogy szerintem hagyd menni, majd lesz másik.

2011. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is hagynám.föleg ha ennyit jelentettél neki hogy inkább az ex fele hajlik...
2011. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ő nem keres stb....

Hagyd a búsba...

2011. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!