Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos már nagyon régóta nincs barátnőm:(

Néha-néha próbálok ismerkedni,de sajnos elég kevés sikerrel.

Kezdem azt hinni h nekem már sosem lesz barátnőm,sem pedig boldog párkapcsolatom.

Úgy gondolom h talán akk talán lehetne ha lenne egy szép Bmw-m,Audi-m.Szerintem nekem ez lenne az egyetlen lehetőség,vagyis én kezdem ezt érezni.Am megjegyzem nem vagyok milliomoscsemete......

Szóval még igen sokat kell harcolnom egy ilyen autóért:)

Persze tudom most sokan azt írják majd h igen,de akk csak autó/pénz miatt lenne velem vki,de én sajnos már nem látok más kiutat ebből a helyzetből:(

Szerintem sosem tudna vki saját magam miatt szeretni,legalábbis én ezt érzem:(

Am 19 éves vagyok,sokan ezt írjátok majd h előttem az élet,meg ehhez hasonlókat,meg h nem maradtam le semmiről stb..

Én úgy érzem igenis sok mindenről lemaradtam,mert a baráti körömben ilyen idős korában mindenki túlvan legalább 3-4 lányon.

Nekem meg semmi:(

Légyszi segítsetek!

Köszönöm


2011. jún. 30. 00:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát a sikert biztos nem a kocsi hozza majd meg szerintem...nézd nem mindenki egyforma.

Én is teljesen kész voltam, mert 20 éves koromig egy pasim sem volt. Nem voltam csúnya, vagy buta, csak nem találtam a megfelelőt, akárkivel meg nem álltam le.

Most 22 vagyok, egy éve kapcsolatban, s nem érzem azt, hogy lemaradtam volna :)

Szóval nyugi, eljön a te időd is.

2011. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van BMW-m és tudod mit érek vele?Semmit, legalább is a csajozásban, senkit nem fog érdekelni milyen kocsid van, amelyik csaj megkérdezi az sem arra kíváncsi milyen kocsid van, hanem hogyan válaszolsz a kérdésére és mit.

A személyiséged a lényeg, ha férfi vagy és úgy viselkedsz vonzódni fognak hozzád, legyél tökös, ha valaki megtetszik menj oda és mondd meg a szemébe, hogy mi tetszik rajta, és ismerkedjetek, nem kell ide kocsi meg pénz, ha nem hiszel nekem nyugodtan gyűjts össze egy kocsira való pénzt és majd meglátod, hogy nem fog a kocsid miatt egy csaj sem odamenni hozzád, hogy fúúú de jó pasi vagy járunk?Ilyen nincs, és ha úgy mész oda a csajokhoz, hogy nézzétek a kocsim vagy ilyesmi akkor is egy oylan pasit választanak majd helyetted, aki vonzalmat kelt bennük és érzelmeket, tehát inkább erre gyúrj rá.

21f

2011. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Dexy ***** válasza:

:) Válaszoltál a saját kérdéseidre :) Hát először is, ne hasonlítsd magad máshoz. Persze értem én hogy gondolod ezt.

Az h nem volt még barátnőd, sok mindenre fogható. Pl.:viselkedés, megjelenés. Mondjon ki mit akar, nem a pénztárca és a kinézet a legfontosabb. A kedvesség, humor és a kúltúrált viselkedés szerintem minden normális lánynál tarol. Jársz szórakozni? a közösségi oldalakon ismerkedni a legkönnyebb. bejelöl, megbök, chat, ismerkedés.... ilyet próbáltál? Sabina

2011. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Barátomhoz az első kérdéseim közt valami ilyesmi szerepelt: "Sportolsz? Tényleg?! De jó! Nem tudom hány sráccal ismerkedtem már, de egyik se csinált semmit... nagyon bírom, ha egy srác sportol!"

Eszembe se jutott, hogy vajon milyen kocsija van, biztosra vettem, hogy semmilyen sincs neki. :)

20L

2011. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Manapság a lányok mindig vmi különlegeset keresnek a pasikban, jó kisugárzást, határozottságot, legyen poénos stb. Az h van egy Bmw-d csak plusz.. azért nem fognak szeretni. Változtass magadon ahogy szeretnél, próbálkozz sokat hozzád illő lányoknál, ne a ilyen Party rib@ncokkal foglalkozz :D. "Be a man!" :)
2011. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:Köszi a segítséget:)

2. Válaszoló: Milyen Bmw-d van?:D

3. Válaszoló: Már volt eddig 2 barátnőm,nem is tudom h miért írtam a kérdés végére h "nekem meg semmi".Mostanában átértékeltem 1-2 dolgot,szórakozni néha-néha eljárogatok:)

2011. jún. 30. 00:47
 7/24 A kérdező kommentje:
Minden másnap járok én is futni 8-10 km-t:)
2011. jún. 30. 00:48
 8/24 anonim ***** válasza:

2. vagyok

BMW 525 dízel -em van 2005ös

2011. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

ha "fullos" plázamacacicáknál próbálkozol és nem vagy pénzesizmos jóképű nagydumás egy az egyben, akkor ne csodálkozz.

ha átlagos vagy, átlagos szende lányoknál próbálkozz, akik a belsőt nézik(mert vannak ilyenek!)

egy BMW nem oszt, nem szoroz. ha "nyomi" a srác, lehet ferrari-ja is, akkor se kell.

volt ilyen luxusautós barátom, de másban szánnivaló volt, elhagytam.

a mostani pasimnak nincs autója, "csak" edz, meg elmegyünk együtt kirándulni gyalog - mégis jól megvok vele.

legyél laza, barátkozós és majd eljön a te időd is.

megfelelő, hozzád illő lányoknál próbálkozz, megfelelő időben ez a titok.

2011. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Dexy ***** válasza:
Nincs veled semmi gond ... Csak nyugi. Próbálkozz, légy önmagad, és majd rádtalál a szerelem :)(3. válaszoló)
2011. jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!