Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A test számít a lányoknál/nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A test számít a lányoknál/nőknél?

Figyelt kérdés

arra vagyok kíváncsi, személyiséggel lehet 'ütni' a vonzóságot?

én teljesen átlagos vagyok arcra és testre lehet kicsit vékony. ez jelentős hátránnyal jár a 'macsókkal' szemben?

17f


2011. jún. 30. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten biztos jó kérdés..én ink. mackósabb vagyok, igaz elég magas de mégis bejövök a b.nőmnek és fordítva is. Mondjuk előtte neten már mindent tudtunk...szal ha nem ilyen p*rtip*csák akkor a belsőd jobban érdekelni fogja.
2011. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet ütni, de a külsődön is lehet változtatni, ha nagyon csúf lennél. Mindenkiből lehet jó pasit csinálni, csak akarni kell. Küldj képet!
2011. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számit. 156 kg vagyok még is buknak rám a bigék. Igaz nigga vagyok de kell az élethez parasztfaluról jöttem 2 fogam van jeleneleg. De ha jó csajokat akarsz HIZZ MEG és teperd le öket a has hájdarabkáiddal
2011. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
HERE MESTER, tesó, neked mekkora a farkad?:DDDD
2011. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó ha a pasi sportos, izmos, (nem izomagy), mert kinézem belőle hogy életrevaló, egészséges, nem valami nyámnyila. szóval ez inkább az életmód miatt szimpatikus.. Amúgy engem ennyiben érdekel a kinézet, ha meg átlagos az arcod..nekem8, a személyiség fontosabb.
2011. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ok, köszi a válaszokat

igyekszem változtatni a testemen :D

am nem kell ide kép, 1 teljesen átlagos fiú vok

nem vagyok se ronda se gyönyörű. arcra talán jobb vagyok mint testre

2011. jún. 30. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Átlagos...

Gratulálok:)

2011. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egész életemben sportoltam rendszeresen, még se vagyok izmos, persze van kockahas, meg szálkás izom, de egyáltalán nem látszik ruhán keresztül, 177 centi körül vagyok 58 kg-vel párhuzamban, ami szerintem nagyon vékonynak számít, még is szeret a barátnőm.

17f

2011. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

én nem vagyok oda a macsósabbakért, de azért legyen kigyúrva valamilyen szinten.:D

de a személyiség is számít nem csak a kinézet. igaz nekem még nem volt pasim ezért csak külső alapján tudtam megítélni az embert, hogy tetszik-e, mert nem ismertem annyira

amúgy mutathatnál egy képet:)

16/L

2011. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért fontos, hogy valami megfogjon a külsőben. Persze, azért jó az, ha meg van a személyiséged meg minden, de a külső is fontos! Ha van egy srác és nem fog meg benne semmi, akkor alapból nem úgy alakul a beszélgetés, már ha egyáltalán el kezdünk beszélgetni.

16/L

2011. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!