Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknál mennyit számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyit számít az ha egy pasi nem tud sztorizgatni régi programjairól semmi vicceset?

Figyelt kérdés

Ha megyek haverokkal valahova általában ezek ilyen nyugis kikapcsolódások (séták, strand, úszás, billiárd, bringa, stb.) ahol semmi extra nem történik... Soha nem voltam részeg, nem azok a tipikus ösztönállatok a haverok (nem is kockák!) akik minden hülyeségben benne vannak, nem járunk szórakozóhelyekre ahol általában történnek az "XY úgy bebaszott h telehányta a disco közepét és jól körberöhögtük"-féle marha viccesnek gondolt dolgok.

19/F


2011. júl. 19. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez csak előny. :) A normális lányok ezt szerintem jobban értékelik. :P
2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és nemet és kort is írjatok köszi! :)
2011. júl. 19. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem csak az lehet vicces hogy valaki telehányt egy discot.de engem zavarna ha amúgy semmi vicceset nem tudna mesélni..

17/L

2011. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi a vicces. :D Első voltam, és 15/L. :D
2011. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát, ezek szerint akkor semmi vicceset sem csináltok. pia nélkül is lehetnek jó sztoriaid. egyébként meg nem azzal lenne nekem bajom, hogy nem tudsz vicces történetet mondani, hanem hogy ez nekem azt sugallná, hogy nem lehet veled semmi vicceset csinálni, csak csupa normális dolgot, ahol lehet, hogy elhangzik pár jó poén, de semmi extra. nem mondom, ilyen is kell, de azért én hamar beleunnék. a félreértések elkerülése végett, még mindig nem az alkoholizálásról beszélek.
2011. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi a vicces :D én mikor nyaraláson rámnézett egy lány és látszott a szemében valami akkor úgy megcsavartam a történetet h én lettem a "műzlievő bunkó magyar kisgatyában" :D és mindenki körberöhögte magát :D pedig csak rámnézett a lány :D ha kicsit odafigyelsz akkor bármikor kitalálhatsz egy ilyet ami nem hazugság csak kiemeled viccesen a lényegtelen dolgokat :D amúgy az én szerelmem nagyon szereti ha ilyen romantikus dolgokat mesélek neki :D például kettesben a tengerparton és h ott mit és hogyan :) és ezzel még el is tudom árulni h most éppen mi esne nagyon jól ;) ő 15/L
2011. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"műzlievő bunkó magyar kisgatyában"


igen.... 15 évesen ezt még én is viccesnek gondoltam... már nem :)

2011. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen kitalálni én is tudok dolgokat csak szerintem a csajok megérzik ha nem igaz amit mondasz, akkor az még égőbb :D (köszi az eddigi válaszokat!)
2011. júl. 19. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:
jó....de érezni lehetett belőle h nem volt bunkó a helyzet :D ink azok akik rámtörtek amikor már kisgatyában voltam :D és a műzli.....hát nem vitatkozom...téll műzlit ettem :D
2011. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem kitalált....hanem csak a lényeg van benne kiemelve :D mert ha mondod h rámtörtek és hát lámpát akartak szerelni....és meg is tették aztán bejött egy lány és az ÚGY nézett rám de ÚGY.....akkor abban semmi vicces....pedig ugyanazt irtam le azzal is :D
2011. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!