Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a külső megjelenés a lányoknál?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy annyira pattanásos az arcom, nem az egész, de szinte mindig van valahol. Hol a homlokomon, hol az ajkamon.

Annyira idegesít. :(( Egyszerűen semmi nem válik de, nem egy bőrgyógyásznál voltam.

Már arra is gondoltam, mi lenne, ha sminkelném magamat, csak egy kicsit, így "eltudnám" rejteni.

Egyik lány azt mondta, akiben jóban vagyok, hogy helyes lenne az arcom, ha nem lenni ilyen mindig, és ez nagyon lerontja. :(((


16fiú


2011. ápr. 9. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Egy pár Deák Ferenccel lehet ellensúlyozni. Erre mérget vehetsz.
2011. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván minden lány a pénzre bukik. Annyira elegem van a hozzád hasonló degenerált, beképzelt majmokból.

Kérdező!Nekem is volt egy osztálytársam, akinek ilyen problémája volt, rajta sem segített semmi, aztán 11. év végére kinőtte. Erre sajnos nincs más megoldás. A lányok miatt meg ne aggódj, nem maradsz le semmiről.

19/L

2011. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Nálam a külső annyiban számít, hogy lássam a fiún, hogy tiszta, nem büdös szóal ápolt. Szereti annyira önmagát, hogy vannak igényei saját magával szemben. A többiről meg nem tehet a lényeg, hogy a szive a helyén legyen!
2011. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a pénz dumát, attól, mert ilyen szerencsétlenek vagytok, ezzel nem fogjátok kidumálni magatokat, hogy az a mi csábító eszközünk...


Láttam én már pattanásos fiúval szép lányt is, szóval ne zárd ki a lehetőségét, hogy legyen valakid, csak ne add fel és ne legyél olyan, mint az itteni pasik többsége, akinek volt egy kapcsolata és már a hülyeségeket gyártja. Az élet kudarcból áll, de ha nem adod fel, szép is lehet!


Üdv: egy teljes testes pikkelysömörös lány, akinek 5 éves kapcsolata van

2011. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hali

3dolgot tegyél meg ez érdekében:

1, rossmanba dm-be elmész és veszel ott garnier 3az egybent ez használható arcradírként, arclemosóként, ill. pakolásként ami szárít kb 1200ft de sokszor van akció!!!

2, patikába elmész veszel naturland Spiritus salicylatus FoNo VII. ennek gyulladáscsökkentő hatása van iszonyat jó a pattanásokra napi 2x átkened vattával az arcod kb 800ft 3hónapig elegendő a szer

3, amit lehet te sem fogsz bevállalni de sztem ahhoz h jó legyen az arcbőrőd heti 6 percre elkéne menj legalább az első hónapban

ha ezeket betartod hidd el sokkal jobb lesz arcod nekem is így volt teli voltam pattanásokkal mitesszerekkel és mára már szép letisztult arcom lett tőle

UI: Sok sikert a megújuláshoz ha ezeket tényleg betartod akkor már 2hét után jobb lesz arcod tőle


Válaszolva a kérdésedre igen sztem nagyon fontos az arc még is egy csaj """csak azt látja meg rajtad mert ha mondjuk jó tested van kisugárzásod max csak annyit fog mondani húú de jó pasi csak kár h a feje.....

SEMMIFÉLEKÉPPEN NE SMINKEL MAGAD!!!

2011. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3,** szoláriumról volt szó
2011. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!