Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálnátok, ezt olvasva lányok? Berezelnétek? Ilyen levélhez mit szólnátok? (borzongató sorok és gondolatok, gyenge idegzetűek NE olvassák! )

Figyelt kérdés

kemény, aberrált, beteg gondolatok következnek, szóval csak azok olvassák, akiket vonz az ilyesmi:


ez lenne egy levélben:

"szia! bár azt hiszed, eltüntettél egy életre, ez nem így van. háttérbe vonultam. de ne félj. amint lecsillapodnak a kedélyek, én újrakezdek mindent.

és akkor, amikor újrakezdtem mindent, az életed egy szempillantás alatt pokollá fog válni. és a végén meghalsz. igen, meghalsz, a legnagyobb kínok közt, vagy egész egyszerűen magad fogsz végezni magaddal.

tudom, hogy gyenge vagy. tudom, hogy mivel lehet téged kikészíteni. rettegni fogsz. rettegni fogsz minden egyes nap, mikor meglátsz, meglátod a körvonalaimat, mindössze. és ha 5, 10, vagy 20 év múlva, de meghalsz.

elvettél tőlem mindent. nyomorék lettem. nekem már nincs életem, és jövőm, és ezért én is elveszem a tied! meghaltak miattad a családtagjaim, az álmaim, mindenem!

én ott fogok lenni, mindenhol, ahol vagy. nézni foglak, figyelni, jegyzetelni, fényképezni. vissza fogok élni mindennel, ami neked kényes, ami titkos volt.

a karriered, barátaid romba döntöm. elszakítalak mindenkitől, akit szeretsz, amit szeretsz.

de lassan fogok haladni, szinte észrevétlenül. már csak akkor fogod észrevenni a szorításom, mikor a haláltusádat vívod.

és lehet, hogy a családtagjaiddal kezdem először. mindenhol ott leszek, figyellek... ja, és ha nem tudnád, van ismerőseid között 2, akivel nagyon jóban vagyok.

nem tudhatod, kik ők, nem tudhatod. a homokórát megfordítottam, és csak én tudom, hány homokszem van benne.

az életed ezentúl horror lesz és kín. és én... és én visszaadom kamatostul azt, amit te adtál nekem."


----


akkor itt csatolnék egy fotót, egy készíttetett sírkőről a lánynak szánva, úgy, hogy az utolsó két számjegyet letakarnám, sírkőben ott lenne egy szépiás, mosolygós képe.

ott állnék én is, felismerhetetlenül, egy véres késsel a kezemben a képen...


----


egyszer kimennék a lány munkahelyére, és csinálnék egy pár lesifotót...

na ezeket a képeket kinyomtatgatnám, ilyen "mit csináltál ma" táblázattal, felragaszgatva a falra, és szintén csinálnék magamról egy képet, maszkkal, amin vigyorgok, és a munkahelyén hagynám a monitorra ragasztva.


----


és még egyet, hogy éjszaka ott vagyok a lány házánál, késsel, szintén maszkban, vigyorogva, a lány ablaka előtt.


----


olyat is csinálnék, hogy felbérelnék egy embert, aki rátámadna az utcán éjszaka, és belelihegné a fülébe, miközben a melleit taperolná, hogy "x.y. üdvözöl!! meghalsz, ribi, meghalsz!!"

majd elfutna, elszakítva egy-két ruháját...


----


és mivel tudnám, milyen macskája van, ezért szereznék egy ahhoz hasonló macskát, lefejezném, és a levágott fejet szigetelőszalaggal, az éjszaka, az ablakára ragasztanám, kívülről, és felírnám vérrel "<macskaneve> szomorkás miattad!!! csúnya lány!!!"..



na ettől besz-rnátok, lányok?

ez mindössze a képzelet szüleménye, ne vegyétek komolyan. nem fogom megtenni.

inkább a pszichológiai része érdekelne, ezek mindig vonzottak, s hogy 14-25 éves lányok mit cselekednének erre?

meg persze a statisztika is érdekel!!

hogy viselnék ezt el? mit tennének?

kellően pszichopata és beteg?


2011. júl. 1. 14:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö reakcióm lenne, hogy hülye vagy, utána viszont rögtön a rendörségen feljelentenélek.
2011. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
és ha rendőr lennék?
2011. júl. 1. 14:10
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
én kb. ott kezdenék el hangosan felröhögni, hogy "ott fogok lenni", addig csak visszafojtanám valahogy.
2011. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
oh ha a macskámat bántanád én is bepipulnék és hidd el nem járnál jól.
2011. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
mint egy horror film.. a csaj helyében megrémülnék: |.. de nemgyöngén..
2011. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy...
2011. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Másnapra halott lennél.
2011. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:10


Akkor a főnökeid hamarosan tudomást szereznének a levélről. :)

2011. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Rendőrség, kés a kezem ügyébe, amikor elmegyek otthonról, ismerősökkel megszakítom a kapcsolatot.
2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

mire a levél végére értem csak arra tudtam gondolni, hogy :Hát ez HÜÜÜ*LYEEE!

aztán a kedves kis dolgok amiket csinálnál : beteg vagy, és nincs macskám.

ja és aztán rendőrség, ésatöbbi ésatöbbi

2011. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!