Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Szerintetek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Szerintetek milyen a noies, csinos oltozkodes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát ennek rohadt sok köze volt az öltözködéshez.
2011. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan nő vagyok, de remélem nem baj, hogy válaszolok.

Egy csinosan öltözködő nő szekrényében alapdarabnak kell lennie pár szoknyának, egyberuhának, ezen kívül csinos blúzok, blézerek, szövetkabát, pár farmer, topok, szövetnadrág, sálak és természetesen magassarkú. Persze teljesen feleslegesek ezek, ha nem illenek össze a ruhadarabok. Egy megfelelően választott kiegészítő is sokat dob az összhatáson. És nem mellesleg a hajat és a sminket sem lehet elhanyagolni, mert nem ér semmit a csinos öltözék, ha a hajad úgy néz ki, mintha egy hónapja nem mostad volna.

2011. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nőies... hmmm... csinos... hmmm... Nem tudom. Tök mindegy mit vesz fel, ha ronda, ronda marad. A szép nő meg minden ruhába szép.
2011. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Az arc sem mellékes, de ha már nincs szép arcod, legalább ápolt legyél.
2011. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök jól leírta előttem női szemszögből a dolgokat a hölgy. De mindez legalábbis engem hidegen hagy sőt néha taszít is, ha valaki atomcsinos puccos ruciban van.
2011. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még kifelejtettem, hogy a kevesebb néha több!
2011. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

[link]

[link]

[link]

[link]

stb


Egy nő alaktól és testsúlytól függetlenül öltözhet csinosan. Minden nőben van valami szép. Ha ezt a szépséget megtalálja és nem hivalkodóan kiemeli, az a nő csinos. A ruhája tehát választékos. Nem a divat után megy, mivel a divat cuccok legnagyobb hátránya, hogy nem veszi figyelembe az egyént. Olyan mintha mindenkire egyenruhát húznánk azt kész.

Egy csinos nő, lehet divatos, de mindig a maga egyéniségéhez és alkatához válogatja a ruhákat. Így lehet az is, hogy csinosnak mondanak egy olyan hölgyet ,akinek régi, kevésbé divatos ruhája van.

2011. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Én nőiesen és csinosan öltözöm, de a szoknyától irtózom, az egyberuháért sem rajongok, az én asztalom az a kosztüm. A farmertől és a csilli villi cuccoktól a hideg ráz. A komoly eleganciánál szerintem nincs szebb.
2011. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

Viccesek ezek a nők :D még valami lemaradt? XD

Felét nem tudnám visszamondani, amúgy amit itt felsoroltál :)

2011. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Mi a vicces? Kérdezett, hát válaszoltam. A férfiaknak nem is kell tudni, csak nézni és gyönyörködni a csinos nőkben.
2011. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!