Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Szerintetek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Szerintetek milyen a noies, csinos oltozkodes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerintem ezzel nem mentek semmire, legalábbis ezzel nem fogtok egy férfi szemébe többnek tűnni. Nekem ez úgy tűnik mintha egymást akarnátok csak hergelni, hogy nézd az én rucim jobb :)
2011. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Azért szerintem te se jönnél össze egy olyan lánnyal, aki szakadt ruhákban jár és igénytelen. Hiába szép az arca.

És sokszor igenis jó, ha csinosan felöltözöm és büszke a párom, hogy milyen csinos barátnője van.

2011. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem igénytelenségről volt szó, és nem is szakadt ruhákról. Ne akarj túlozni ilyet sohasem említettem...
2011. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor tegyük fel, hogy adott egy olyan öltözködési stílusú lány, mint a Barátok köztben Gizi. Na ő aztán nem csinos. Nem szégyenlenél vele megjelenni bárhol?:D
2011. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De végülis mindegy. A többség szereti, ha valaki csinosan és nőiesen van felöltözve :)
2011. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki :D nem nézek ilyen sorozatokat. Ha bekapcsolom a tv-t csak a National Geographic, Spektrum és a Discovery érdekel ;) Próbáltam guglizni de mindenhol csak a feje látszódik :D vagy csak a Reggelibe ül.
2011. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dj Bax válasza:
Szerintem a nők a legszebbek testhezállóbb nadrágokba farmer leggings nálam ez a legjobb
2017. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A számomra ízléses, és stílusos, ami a korának megfelel.


Lehet enyhén testhez simuló, sportosan elegáns, -farmer, tornacipő-

kosztümös, (szeretjük a titkárnős stílust)szóval mindegy, csak harmonikus legyen!😊

2022. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!