Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a betegség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a betegség miatt késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
sziasztok ! 3 hete múlt el a mononukleozisom , korházban is voltam vele. És most késik a havi.. nekem a menstruácio előtt vannak jelek.. pl: fáj a mellem , ès kijön rajtam pattanás is. Ezek a "tünetek" most is jelentkeztek nállam.Szoval nemtudom h miért késhet.A barátommal mindig védekezünk.(ha terhességre gondolnátok) előre is köszi a válaszokat. 17/L
2011. júl. 1. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy 4 napja késik.
2011. júl. 1. 18:47
 2/5 Dottorre ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakértője a menstruációnak, de gondoltam egy gyors megnyugtatásképp elmondom, hogy igen, simán lehet, hogy betegség miatt késik.
2011. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 1. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem betegség miatt nagyon rendszertelen volt a mennyisége.
2011. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
betegség miatt is késhet, és 4 nap még nem számít soknak szerintem :)
2011. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!