Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek? /pasizás/

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akit év elején ismertem meg, most lettünk osztálytársak. Még szeptember végén elmondta, hogy tetszek neki, de tudja hogy ebből úgy sem lehet semmi, mert fiatalok vagyunk ehez, stb... megerősítés képp nem-et mondtam. Ez után a "szerelmi" életünk lecsillapoott, nagyon jó barátok lettünk, én már el is felejtettem ,hogy év elején szerelmet vallott.....Aztán most év végén, az osztálykiránduláson elmondta, hogy ő azóta is rám vár, és még mindig örülne neki ha járnánk. Nemtudom mit mondjak. Rendkívül figyelmes, kedves, tisztelettudó, kicsit visszahúzódó srác. Tudom, hogyha most megint elutasítom lehet hogy ilyet már soha életemben nem találok , aki ennyire szeret ( nem utolsó szempont hogy rendes családja van, tudom hogy nem lefeküdni akar velem, és hogy nem én vagyok a 26. csaj az életében, igazábül én vagyok neki az első /nem mintha el lenne késve, nekem se volt még pasim/) szóval nem tudom mit mondjak neki. Rengeteget beszélgetünk, nagyon jól elvagyunk, csak félek, mert fiatalok vagyunk, de szerintem ő komolyan gondolja, mert már egy éve vár rám.. szerintetek mit mondjak neki? Járjak vele?Miért ne kaphatna egy esélyt.. vagy túl fiatalok vagyunk még..???(egyébként hetdikesek voltunk, mindketten 13 évesek vagyunk)
2011. júl. 1. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ééééés ha fiatalok vagytok? mindent el kell kezdeni valahol :) nekem is az első pasim 13 évesen volt, ha meg neked is bejön, jól megvagytok, akkor mire vársz?! sex, drugs, rock&roll :D magyarul járj vele. :D
2011. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagytok ahoz fiatalok. Mondj neki igent és GO a közepébe vágj bele. Első nap csók másnap este buli, rúgjatok be hogy végre együtt vagytok utánna megbasz téged, nem fáj annyira az első együttlét, végén kifejezetten jól fog esni. Szülőknek nem kell mindent elmondani, vagy aludjál náluk úgy is jó. Valahol elkell kezdeni az életet. Énis ennyi idősen kezdtem 1évvel vagyok idősebb nálatok 14 vagyok pasim 16. Férre ne értsd nem vagyok olyan hogy minden pasi aki az utamba kerül lefekszek velük, ha ez esett volna le belőle. Mi már heti szinten nyomjuk a szexet is. Soha nem kezded korán vagy esetleg későn. Főleg hogyha szép vagy, pasi szexi főleg ha gyúr is egy kicsit 13évesen. Sok sikert az elsőhöz. Amúgy nekem is ő az első ésmár 1éve együtt vagyunk. puszikaa
2011. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.:köszi

2.: neked is...látom te se vártál sokáig... én nem szeretném elveszteni a szüzességemet legalább még 3 évig, de a végső célom a 18+ lenne.. de a csókig elmennék.. és nem járok bulizni sem, ja és piálni se szoktam, de ha te igen, az a te dolgod.. szóval nem a szex-ről van szó.. de azért neked is köszi.....:D

2011. júl. 1. 22:36
 4/4 anonim válasza:
Nos tehát, akkor járj vele ha Te is szereted Őt..udvariasságból ne tedd!! Hogy fiatalok vagytok-e? Lehet:) De tudod mindent elkell egyszer kezdeni, és ha tényleg csak egy kis kézenfogásról, csókról, egy kis tapiról van szó, miért ne? Szex viszont szerintem ilyen korban még szóba sem jöhet, úgy hogy csak óvatosan! 14éves koromban volt az első barátom. 2 évig jártunk, ugyanígy kezdtük az egészet, tehát egy kis bizonytalansággal (részemről) aztán rögtön az első randin megcsókolt.Egyáltalán nem vettem rossznéven, és azóta sem bántam meg! Ja, és sok szerencsét kívánok Nektek ha összejönne :)
2011. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!