Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki történet? Randi/Tali/Pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki történet? Randi/Tali/Pasizás/Csajozás terén?

Figyelt kérdés

Nekem a legcikibb talán az volt, mikor volt 1 srác a suliban, aki folyton nézett, de soha nem beszéltünk, én már nem bírtam tovább, egy nap oda mentem hozzá és megkérdeztem:" Bocsi, de Te miért nézel mindig?" Mire Ő: "Mikor?" Közben pakolt és mondta, hogy menjek már vele és sietett Történetesen magassarkúban voltam és akkorát estem..azóta nem jártam azon a környéken.

De persze ő volt az akkori nagy szerelmem...Leírva nem olyan borzasztó...de még mesélni.


2011. jan. 26. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És hány évesek voltatok?
2011. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
engem bicajjal ütött el.. aztán mindennap meglátogatott, amíg feküdnöm kellett (4 hét).. utána elhívtam randizni:)
2011. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a legcikibb eddig az volt, hogy a randipartner hölgy táskájában virított a rózsaszín vibrátor... O.o
2011. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

15..:D


A vibrátoros tényleg elég ciki :D

2011. jan. 26. 17:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Finska...és összejött a dolog?
2011. jan. 26. 17:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én épp a könyvtárban segítettem a nekem szimpatikus lánynak, ő a létra tetején pakolgatta a könyveket a helyükre én meg fogtam a létrát.Egyszer csak megcsúszott és magával rántotta a polcot is.Egyik kezemmel elkaptam őt a másikkal meg megtámasztani akartam a polcot ami meg is állt, de a könyvek valahogy nem, így az összes rám zuhant és reflex szerűen megfogtam a fejem, de azzal a kezemmel amivel a lányt fogtam így ő elesett és ő is beverte a fejét, a könyvtáros meg csak röhögött a két fejét fogó gyerekenXD.Majd bocsánatot kértem, hogy elengedtem, ő meg a bénaságáért.Mindketten ki akartuk engesztelni egymást így úgymond "2 randi" lett belőle és azóta együtt vagyunk.
2011. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez de aranyooos :)
2011. jan. 26. 17:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetett lerázni a srácot, de szó szerint. Első "randira"a haverjával érkezett,akiről nagyon hamar kiderült,hogy sokkal értelmesebb,mint a társa. Beszélgettünk így hárman,de én megmondtam már első percben,hogy kapcsolatban ne is reménykedjen.(persze finomabban) Még 2 hónappal utána is hivogatott,hogy találkozzunk, úgy sikerült leráznom,hogy a közben megismert barátom megelégelte a folytonos zaklatását,elvette a telefont és nagyon csúnyán kiosztotta.Azt hiszem a srác nem volt teljesen normális...
2011. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez ciki és köszi,hogy leírtad :)
2011. jan. 26. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy nagyon helyes szőke sráccal randiztam. Nagyon jól elvoltunk, éppen tél volt, a hóesésben sétáltunk. Mikor megálltunk, felém fordult hogy megcsókoljon, de ahogy egy lépést akart tenni felém megcsúszott és nem gyengén megfejelt. Eltört az arccsontom :S Elég elcseszett randi volt....:S 21/L
2011. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!