Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 15-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 15-16 éves akivel lehet dumálni szerelmi problémáról?

Figyelt kérdés
Egy idegennel azt hiszem könyebb lenne erről beszélni.:(
2011. júl. 1. 23:31
1 2
 1/18 morcoska ***** válasza:
Én itt vagyok! Nekem mondhatod!
2011. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
na toljad
2011. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Most olyan hangulatomba vagyok, hogy bárkinek segíteni tudok :) Ha úgy érzed beszélgetni akarsz valakivel jelezd valahogy és találunk megoldást rá.


16/F

2011. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én is itt vagyok:D

17/L

2011. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

egy kicsit hosszú..

szal van egy srác akit már évek óta ismerek látásból..pár hónapja találkoztunk az utcán szemeztünk utána én már el is felejtkeztem róla..de pár hétre rá rám írt,hogy tuti engem látott és elkeztünk dumálni..nagyon aranyos volt talizzni akart és olyanokat ír,hogy ha azért néztem volna mert tetszik nekem már szerelmes lenne belém meg hogy ha talizunk lesmárol..és tényleg úgy látszott,hogy bejövök neki..de kb.2hete nem beszélünk meg semmi..nem tudom hogy miért.:( ráadásul kiderült ma hogy másfél éve van csaja akit nem szeret de nem is hagyja ott.:'((

szerintetek most akkor mit csináljak.??:(

2011. júl. 1. 23:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Velem baszélgethetsz a problémáidról.
2011. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 morcoska ***** válasza:

Sajnálom hogy ezt kell mondanom de én az ilyen fiukat elfelejteném. Ha neked ilyeneket mond ennyi ismeretség után másoknak ennél is "durvábbakat"???

Közben meg barátnője is van?

Az a fiú lehet hogy veled is ezt csinálná. Járnátok (te azt hiszed hogy minden rendben) és ő közben más csajokkal flörtölne, csókolozna stb.

Szerintem felejtsd el és valami normálisabb fiút keress.

2011. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

először is köszii.:)

másodször.tudom,hogy ezt kénne tennem de nagyon belezúgtám.:'/

és nem tudom elfelejteni.:SS

2011. júl. 1. 23:59
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

SS?

Náci!

2011. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok Náci...

az "SS" előtt volt egy ":"-is ami ez akart lenni-->:S

2011. júl. 2. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!