Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Segítség (a többi lent? )

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már lassan négy egyik legjobb barátomnak mondhatok... ez idő alatt volt mikor éreztem iránta valamit. Valamit ami több mint barátság. De aztán az véget is ért. Most viszont szakított a barátnőjével és a közös barátain eszembe juttatták azokat a felejthetetlen időket amiket együtt töltöttünk és most folyamatosan, csak rá tudok gondolni. De a lényeg az, hogy meg tudta, hogy én, hogyan érzek iránta és azt mondta, hogy ő "nagyon szeret meg szépnek tart stb. ... de fiatalnak tart ahhoz a dologhoz." (szex)

Amúgy két év van közöttünk.


2011. júl. 2. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szokj le a dohányzásról ! XD
2011. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az mondjuk elgondolkodtató lehet, hogy ő rögtön a szexre gondolt. Egyébként hány éves vagy?
2011. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem is gáz ha csak azon gondolkodik hogy hány évesen feküdhet le veled... hagyd a fenébe, éretlen még, bármennyi idősek is vagytok.
2011. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!