Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti erre mit gondolnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti erre mit gondolnátok, hogy szeretkezni akarok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, hónapok óta ismerjük egymást, tartjuk a kapcsolatot a suli miatt.


Lóg nekem egy könyvvel. Szeretnék vele kettesben lenni, mert kedvelem nagyon. Ő nem hiszem , hogy kedvel engem. Megírtam neki pár napja, hogy kedvelem és ennek ellenére keres.


Vissza akarja adni a könyvem.

Ha azt mondom neki, pár napig a tesóm lakásában leszek, vigyázok a házra, nincs-e kedve a könyvvel felugrani, mit fog gondolni? Szexelni akarok? 30 éves srácról van szó, én 21 vagyok.


Nem akarok én mást csak beszélgetni, max ha megcsókolna azért oda lennék, de nincs hátsó szándékom. Félre fogja érteni? Akkor hogyan hívjam fel hozzám?


2011. júl. 2. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Mond meg neki is, hogy nincs hátsó szándékod.

Legfeljebb majd csináljátok elölről.

2011. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros valaki.
2011. júl. 2. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Most mi a baj? Vicceltem csak.

Ha elég kultúrált a srác, akkor csak annyit enged meg magának, amennyit Te megengedsz. A Te kezedben van az egész folyamat irányítása. Kellőképpen meg lesz illetődve amúgy az egész szituációtól.

Ha meg egy tolakodó bunkó módjára viselkedik, akkor felállsz és elküldöd.

Ez a könyv visszakérés egyébként jó ötlet.

Sok sikert Nektek.

34/F

2011. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kicsit egyénfüggő.

Én a helyében biztosan nem gondolnék arra, hogy szex miatt hívnál fel, főleg úgy, hogy eddig még nem is csókolóztatok. A fiú részéről egy ilyen helyzetben szerintem is az volna a helyes, amit leírtál: beszélgetés és legfeljebb csók.


28/f

2011. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívd el inkább egy étterembe, pizzériába vagy sörözőbe, ott is visszaadhatja a könyvet, meg lehet jókat dumálni, így ő sem érti félre.
2011. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem én hívtam, ő akarja visszahozni nekem. Ezt már párszor eljátszotta, hogy beugrik hozzám, de hárítottam és így soha nem otthon találkoztunk.


Szeretnék vele kettesben beszélgetni, mert olyat írtam sms-ben, amit megbántam, és talán jó lenne megmagyaráznom. Nem egy forgalmas helyen akarom. Arra gondoltam, úgyis munkából fog jönni, meg fogja kérdezni, mint mindig, hogy na elugorhatok? Majd megadom az új címet. Mikor megérkezik mit tegyek? Lemenjek, vagy mondjam azt, ugorj fel!?


Biztos éhes lesz, hátha marasztalni tudom egy kis étellel. Közben cseveghetnénk, én erre gondoltam.


Szeretném kihúzni belőle, mit érez? Ha nem kedvel és tudja, hogy én igen, miért keres? Értitek..


Egy kellemes estét szeretnék vele tölteni, beszélgetni, jobban megismerni. Hogyna tereljem a beszélgetést?

2011. júl. 2. 22:05
 7/11 anonim válasza:
mármint mit akarsz tőle?Szeretnél vele lenni.. de hogy?Mint barát,vagy mint az a lány akivel alakulhat valami..De ha az utóbbiról lenne szó 9 év van köztetek.. ez nem zavarna?:D
2011. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hogyan szeretnék vele lenni?


Úgy, mint , aki szereti. Teljesen komolyan gondolom, félre ne értsétek. Én eltudnám mellette képzelni az életem. Miért lenne gond 9 év? Így is remekül elvagyunk. Sokat beszélünk, mindig felhív. Mi lenne a baj?

2011. júl. 3. 09:47
 9/11 anonim válasza:
az talán hogyha esetleg addig elhúzódna hogy esetleg gyerek.. de most tényleg csak tételezzük fel..Te gyereket szeretnél olyan 26-27 évesen..ő már 35-36 éves lesz..most lehet én vagyok túl konzervatív, de szerintem akkor már egy legalább 7-8 éves gyerek apjának kellene lennie..De ha ez nem jelent problémát köztetek akkor semmibaj.:D
2011. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért egy egészséges nő szerintem nem 27 évesen akar első gyereket, már bocsánat. 25 körül ideális a kor.
2011. júl. 3. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!