Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért homofóbok ennyien?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért homofóbok ennyien?

Figyelt kérdés
teljesen hetero vagyok, de zavar hogy bu.zizzák a melegeket és mondják hogy akasszák fel magukat és hasonló ötletes dolgokat. egyrészt nem tehetnek arról hogy ugyanahhoz a nemhez vonzódnak,másrészt pedig ugyanolyan emberek mint bárki más. nem szeretnék vitázni, csak meghallgatni hogy bennetek mi kelt ennyi utálatot.
2011. júl. 2. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen. Na és szívesen megismerkednék veled!
2011. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Figy!

Engem addig nem zavarnak amíg nem vonulgatnak fel tangában a fővárosban és nem lázonganak azért hogy házasodhassanak meg gyereket fogadhassanak örökbe.

Akik diszkréten csinálják, azokkal semmi bajom. Akkor sem zavarna ha ismerősöm között lenne, csak ne tegye az agyát azért, mert hogy ő "más".

2011. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek az kell, ami vonzó neki. Így a heteróknak a másik nem, a melegeknek a saját nemük. De aki ezt az egyszerű igazságot nem érti, az nem tudná magát egy meleg helyébe képzelni, így a másságot undorítónak találja és ezt utálkozással vezeti le. Én hetero vagyok, de mégsem mondom nekik h köcsög b*zik szt.. férfi és nő közt választani olyan, mint a menzán a babfőzelék és a rizseshús közt. Ha te a babot jobban szereted, akkor nyilván azt kéred.
2011. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Na ezaz második válaszoló.... Ezek járatják le a normális melegeket is, akik felvonulgatnak... Elvileg ezzel jogokat akarnak kikövetelni, de csak még jobban felháborítják az embereket és csak a balhét csinálják... Életemben nem vonulnék fel ott..
2011. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

másodiknak: miért baj ha összeházasodnak/örökbefogadnak?

mondjuk az örökbefogadás az meredekebb téma, de szerintem jobb meleg szülőkkel felnőni akik törődnek a gyerekkel (mert ugye ilyenkor nagyon szigorúan nézik a körülményeket stb.. mielőtt kiadnák) mint árvaházban

2011. júl. 2. 21:58
 6/25 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy az emberek többségének nincs meleg ismerőse akár közeli jóbaráttja, vagy nem tudja. És csak azt látja, hogy felvonulnak más infót nem kapnak róla és ez alapján itélik el a melegeket.

De ha minél több meleggel találkozmámak rájönnének hogy náluk is mindenki más és a többség teljesen normális. Persze nem mondom hogy nincsenek küztük hímringyók de ez van.

Szoval meg kéne szoknunk hogy vannak ilyenek is, nem mondom hogy elfogadni mert ezt mindenkinek egyéni szívügye, de ez van- Ha utáljuk és mocskos buz izunk akkor is lesznek max szarabb lesz a közhangulat.


20/L

2011. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Miért bu.zik ennyien? - ugyanolyan értelmetlen ez a kérdés is, mint a tiéd.
2011. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Argloss ***** válasza:
52%
A jelenlegi helyzetben jobb az árvaház, mint meleg szülőkkel élni. Ha megtudják az osztálytársak az ilyesmit, akkor kiközösítik a gyereket, sőt még meg is verhetik... Szóval szerintem ne fogadjanak örökbe...
2011. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ja de naív vagy te 20/L. Lennél te is fiú! Megnézném, hogy mit szólnál, ha barátkoznál velük, mert nem akarok homofób lenni, de aztán a búza gyerek meg rádindul! Neked meg lányként jajdejóbarátnőd... fúúj!
2011. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Argloss ***** válasza:

Alapkérdésre válaszolva pedig a melegfelvonulás a legnagyobb hiba, amit tudok mondani. Meg az a nagy rákényszerítés, hogy márpedig ezt fogadjuk el. Szinte már az van, hogy legyünk mi is azok...

Amúgy különösebben nem érdekelnek. Van meleg ismerősöm. Normálisak. De mivel a tévében az elmebetegeket mutogatják így érthető, hogy negatív vélemény van róluk...

2011. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!