Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrtelenítsek-e vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelenítsek-e vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Ha még nem jár odalent senki se, miért kéne megszabadulnom tőle? Csak mert nővérem mindig mikor fürdök és (pl kezet mos vagy wc-n van )nézi az "őserdőmet" ilyen tök furán..mintha neki köze lenne az én puncimhoz..

A bikinivonalamat borotválom de még az is szar és viszket.

Egyántalán ez a fiúkat zavarja?


2011. júl. 2. 23:33
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
53%
hát ja.. cink ugyh sztem kezdj vele vmit :D
2011. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
Ha senki nem látja, akkor teljesen mindegy. Szerintem.
2011. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

borostáig nem, "2-3hét" még elviselhető (egyénfüggő),de ez is ugyanolyan dolog mint a hónalj, ott se járt senki mégis borotválod (remélem,)(ha nem akkor azt h. nem nő xd), persze,-> könnyebb "tisztán tartani" és frissebb érzés, sztem,

19/F

2011. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha pasid lesz, azért borotváld le, mert legtöbbünk nem szereti, és még mindig inkább mondja azt, hogy hagyd visszanőni, mint hogy igénytelennek gondoljon (én egyfajta stílusnak tartom, nem igénytelenségnek, de azért a borotvált jobban bejön).
2011. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%

Hát akit zavar, az nem illik hozzád.

Nem olyan altalanos a szoprtelenites, minta mekkora "reklám" van korulotte.:)

Nekem van oylan baratnom, akinek eleg kimennie az utcara, es minden ferfi le akarja fektetni, es meg a honaljat se szortelenitette soha, nagyon divatos szeoseg, de csak a belső életére koncentral igazabol, és ezert nem foglalkozik szortelenitessel, és amugy szenved az ilyen kozeledesektol.

Ha az a tapasztalatod, hogy megviseli a borodet a lágyékodon, akkor mindek kinoznad magad?

Amugy mivel szortelenited a bikinivonalat?

2011. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

hát ha olyan nagy, akk ollóval is vághatsz belőle :D

ja ha meg a majdani srácnak nem testzik nagyom akk lehet , de előtte ha nem akarod nem kell fölösleges - minden borotválás után a szőr erősebb lesz, bár az elején nem, vagy csak nagyon enyhén lesz erősebb

2011. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%
ja és nem midig szokta a srácokat zavarni, engem mondjuk jobban feldob, jelzi h érett a csaj akivel vagyok :)
2011. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hát igen, szerintem sem az egészséges szexus jele az, ha valaki nem a nemi érettség jelére izgul fel...:)
2011. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%

"de ez is ugyanolyan dolog mint a hónalj, ott se járt senki mégis borotválod "

Igen, ez tényleg ugyanolyan, rövid ujjúban mászkálunk és nadrág meg bugyi nélkül, így mindkét helyet látni nap mint nap az utcán.

2011. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igen borotválom a hónaljam meg a lábam is :D

És én nem tartom magam igénytelennek sőt..és szerintem ez nem is attól függ mert mért lennék attól igénytelen??

oké le fogom szedni alkalomadtán,de amíg nincs látogató minek szenvedjek vele? (van ilyen szőrtelenítő habom azzal lehet am. ??)aki tud más módszert az epiláláson kívül jöhet :D nyitott vagyok mindenre ;)

2011. júl. 2. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!