Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú létemre majdnem megerőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre majdnem megerőszakoltak!? 16/F

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok.Egyik este a barátnőm kidobott és nem volt pénzem vonatra szóval az utcán aludtam.És elaludtam.Utána egy más helyen ébredtem.Két nő vetkőztetni akart.De sikerűt elmenekülnöm mert nem vagyok olyan gyenge.Lefogtam az egyik kezét és Adtam neki egy pofont ekkor nem tudott figyelni és el menekültem.Utána nappal rájöttem hogy csak 100-200m-re voltam onnan ahonnan elvittek.Hazamentem de senkinek nem mertem beszélni róla.Depressziós vagyok mert félek hogy újra megtörténik.Mit tegyek?
2011. júl. 3. 10:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Menj el dokihoz. Egyébként lehet, hogy "csak" a ruhádat akarták.
2011. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Ne aludj többet az utcán, és akkor nem történik meg.

(figyelj rá, hogy mindig legyen nálad pénz - vagy aludj eldugott helyen)

2011. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit fake gyanús... :/

1. A barátnőd csak nem olyan szemét, hogy ne adna kölcsön X Ft-ot, csak azért, hogy hazamehess.

2. A helyedben én éjszaka is mentem volna tovább.

3. 2 csaj egy 16 éves fiút? Hm...


Szerintem mondd el apádnak, bátyádnak (ha van). Vagy menj el pszihiáterhez.

2011. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg,én is vetkőztettem volna őket.Király lehetne 2 csajjal.
2011. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék dokihoz menni!Ciki.......Meg nem teljesen a barátnőm dobott ki hanem az apja...Azt hiszi hogy csak"szexre kell"....Szal ez is bántott hogy nemigen találkozhatok vele
2011. júl. 3. 10:59
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja pont két prostival fogok enyelegni.Nem? :/
2011. júl. 3. 11:00
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva.16 évesen én is elfutottam volna.

Mér történne meg újra?Ezután már figyelsz az ilyesmire

2011. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
csukd be a mesekönyvet inkább
2011. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyennek minden 16éves srác örülne és nem elfutna, de ilyen csak álmodban volt. Egyébként a prostinak nem a szépséged kell hanem a pénzed és nem fog megkivánni, jobb ha tudod.Reménykedj, hogy egyszer egy ilyen álom megvalosul!!!
2011. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem álmodtam !!
2011. júl. 3. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!