Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolták a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták a barátnőmet. Mit tegyek? Hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt,ő 18 én 24.velem volt először,3hete és rá két napra este ment haza edzésről és 3 srác elkapta.Szörnyűségekre kényszerítették(orális szex stb...) és mind a hárman megerőszakolták,összeverték...Szörnyű állapotban találtak rá. Lelkileg is,nemcsak testileg.

Nem beszél róla mi történt,nem nyílik meg.Nem erőltetem hogy beszéljen róla,de talán el kéne vinnem szakemberhez(nem nagyon akarja).Esténként csak a karjaimban tud elaludni ha átölelem.Nagyon rossz nézni hogy szenved.Nem erőltetek semmit(se a beszélgetést róla sem a szexet)de szeretnék segíteni neki.Nagyon szeretem.


2009. dec. 21. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobban szerintem azzal segítesz, ha biztosítod róla, hogy melletted biztonságban van, melletted semmi baj nem érheti, és számíthat rád. Ha majd akar beszélni róla, úgyis meg fogja tenni. Ne kényszerítsd semmire, szóba se hozd a dolgot, legyél vele nagyon kedves. De ahogyan írsz róla, úgy érzem, hogy nálad ez természetes. :) Ami a szexet illeti, kezdeményezni fog, ha elérkezettnek látja az időt.

Sokan egy életen át cipelnek egy ilyen emléket és rányomja a bélyegét mindenre, legyél vele nagyon megértő, mert borzalmas dolgot kellett átélnie.

2009. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp ajánlanám egy pszichológus felkeresését, a poszttraumás stresszt ugyanis te a legjobb akarattal sem tudod megszüntetni, ehhez szakember kell.
2009. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igen mindenféleképpen elkell vinni szakemberhez.de sztem várj vele még egy kicist és bezséld meg vele.
2009. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

El kell vinni szakemberhez! Ha most jó is, hogy melletted biztonságban van, ha neadjisten szakítanátok, és ez nem változik meg benne akkor mi lesz?

Ezt feldolgozni egyedül pokoli nehéz, elkél a segítség.

2009. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, tettetek feljelentést, ez ugyanis a történetből nem derül ki.
2009. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

ez hol tortent? hol vannak ilyen alja emberek?

nem tudod kik voltak? keresd meg oket es alazd oket porig , verd szet a pofajukat!!!

2009. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
vidd el nőgyógyászhoz, hogy nincs-e semmilyen fertőzése vagy valami. mert azt jobb hamar kezelni. de maradj mellette, mosolyogtasd meg, érd el, hogy sokat mosolyogjon/nevessen szívből. ha boldog vagy csak jól érzi magát melletted máris jó úton vagytok. idő kell neki és helyre jön. de készülj fel. ez az idő n em kevés. évekig is eltarthat...
2009. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj minél többet vele lenni, segíteni neki mindenben. Azokat pedig akik ezt tették vele keresd meg, és csináld ki.
2009. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
szegény lány...nagyon sajnálom.csak azt tudom mondani mint az előttem szólók. legyél vele boldog, mosolyogjatok sokat, nevessetek, éreztetsd h melleted biztonságban van...vidd el mindenképpen nőgyógyászhoz, lehet valami fertőzése.illetve szerintem nem rossz ötlet egy szakember..jobb ha egy erre szakosodott ember segít a barátnődnek ezen túlleni...sok sikert neked és a barátnődnek is...őszintén remélem h sikerül a leányzónak ezen túlleni..
2009. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

szerintem meg keresd meg a 3 kis szánalmas fos darabot és vidd bnőd elé a levágott farkukat. én ezt tenném az tuti...


amúgy nőgyógyász és psziho.

2009. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!