Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sracok ti ezt visszataszitonak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok ti ezt visszataszitonak talaljatok?

Figyelt kérdés

Ilyen stilusu fenekem van, s nagyon is szeretem jol lehet hozza oltozkodni :)


[link]


[link]


[link]


Csakhat a nagy baj ott van hogy en is voltam kamasz, es hat elegge strias a fenekem abbol a feherfajtabol!!!


Nem ugy van hogy egy-ket helyen van egy csik, hanem azert sok van rajta. De amugy feszes nagy kerek, olyan mint a kepen lathato holgyemenyeke.


Szvl Nagyon undoritonak talaljatok a strias feneket? Oszinten!!!


2011. júl. 3. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Már mért lenne undorító?Nekem bejön.Semmi gond nincs vele
2011. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nincs okod kétségbeesni, jól néz ki, ennél tudod vannak Ezerszer löttyedtebb seggek :D

Ne aggódj, a tied bőven benne van a versenykategóriában :)

2011. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem lottyett, kemeny meg formas meg minden szep fenekem van, csak baromira strias a noves meg a fogyastol! Stria tudjatok a fehercsikos borzalmak :(! Nagyon parazok tole hogy ez visszataszitsa fiukat!!!
2011. júl. 3. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted hány olyan ember van 20év felett, akinek nincsen stirája valahol? Szinte majdnem mindenkinek van. Ha normális a pasid, és szeret téged, akkor nem ezzel lesz elfoglalva, hidd el. Pl nekem a hasamon van elég sok, és én se tudok velük mit csinálni.
2011. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És amúgy is a fiúk nagy része azt se tudja mi az a stria, ha nem szólsz neki nagy többség észre se fogja venni, természetesnek veszi.

Nem tudom a lányok miért ezen aggódnak egy csomót, teljesen feleslegesen.

2011. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A striákat nézesd meg egy orvossal. Annó kamaszkoromban nekem is azt mondta a bőrgyógyász, hogy ez teljesen megszokott, most meg nemrég közölték, hogy egy hormonális betegség előjele volt aminek köszönhetően cukorbeteg lettem, és ha előbb látják akkor kiszúrják. Hát nem szúrták...


22F

2011. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez lehet egy megoldás a problémádra:

"Ezt a tanácsot, amit most adok, senkitől sem hallottam, a sport. Kb másfél éve, lányom 3éves korában kezdtem el sportolni. Ebbe mindent bele lehet érteni. Aerobictól elkezdve a futáson át az úszásig kb heti két alkalommal. Kétheti rendszerességgel szaunázok is.


Szerintem látványosan vékonyodtak a striáim, pedig nem használtam krémeket.ű


Sok sikert a szépüléshez!"

2011. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi szepen!!! Az utolso felviditott, hogy van remeny. Azt hiszem az utolso elotti volt, nah o meg megremitett!!! Hogy hogy hormonalis betegseg micsoda??? Bovebben???
2011. júl. 3. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!