Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál? Vélemények,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál? Vélemények, bármi.!?

Figyelt kérdés

Táncos vagyok,és a legutóbbi fellépésünkön a színpadhoz a fiú öltöző közelebb volt mint a lány.Ott öltöztem egy sráccal két tánc között,mert kevés volt az idő,lejönni a színpadról,átöltözni,visszamenni.Volt rá kb. 15 másodpercünk.

Már régebben is pedzegette hogy jó lenne ha velem lehetne,együtt járnánk.Történtek már kevésbé félreérthető estek is,de ez feltette az i-re a pontot...

Egymással szemben öltöztünk,ha nem öltözői környezet hanem hálószobai lett volna a dolog teljesen megegyezett volna....:)

Ti kihasználtátok volna a lehetőséget,és fellépés után beszéltetek volna vele??Mert én nem tettem,de ő sem szólt hozzám,csak mosolygott rám.Pontosan tudja hogy kiért vagyok oda,lehet ezért ilyen velem.


Bármit ami ehhez kötődik kérlek mondjátok el,mert nem tudom mi tévő legyek.....


Köszi előre is!


2011. júl. 3. 16:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valami nem érthető kérdezzetek nyugodtan...:)
2011. júl. 3. 16:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kort írhatnál..

Szerintem a pasi ha akart volna tőled valamit, akkor kezdeményezett volna. Jól tetted, hogy lányként nem te kezdtél el "hajtani" rá.

2011. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

16

Köszi a választ!

Pont ez benne a pláne,hogy én nem akarok tőle semmit,nagyon jó barátok voltunk...eddig ezt hittem ,de kiderült hogy ő már nem úgy gondolja mint régebben...Lehet hogy pont azért,mert én mással szeretnék lenni,és nem vele....

2011. júl. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!