Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál ha ezt hallanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha ezt hallanád vissza a barátnődtől?

Figyelt kérdés
Az történt hogy egy-két napja mondta el a barátnőm nekem,hogy a párom 3-4 hónapja feltett neki egy olyan kérdést,hogy ha nem lennék neki és a csajnak se lenne pasija,összejött e volna vele? elég szarul érintett,barátom azt állítja csak kíváncsiságból kérdezte meg meg h hülye volt stb. de látom rajta,hogy mióta elmondta nekem a barátnőm ezt a dolgot a párom nagyon kimutatja felé a haragját nem is beszélnek...nem tudom mit gondoljak,barátnőmre is haragszom mert 3-4 hónapig várt ezzel,mert ő nem tartotta fontosnak de páromra még inkább mert ő meg feltette neki a kérdést.egy munkahelyen dolgozunk.. szerintetek én reagálom csak túl?? végülis csak egy kérdés egy részbe,de másrészbe nekem eszembe se jutna megkérdezni egy fiútól ezt ő mellette mert én szeretem,de az ő érzéseiben nem vagyok biztos,azt mondja szeret de akkor miért csinál ilyeneket? 20L/ 26F
2011. szept. 18. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet csak kellett az egojának a válasz.

Vagy régebb óta ismeri őt, mint téged? Mert az is lehet, hogy eredetileg ő volt a kiszemelt, csak aztán jöttél te, mint egyedülálló és kialakult valami..

Nem kell egyből azt levonni, hogy ha nincs ló jó a szamár is....

2011. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

és a saját érzéseidben biztos vagy?hallgatsz a megérzéseidre?

sajnos rengetegféle forgatókönyv létezik.Szerintem eleve nem csak a párod által feltett kérdés a fontos,hanem gondolj bele pl milyen hangon kérdezhette?milyen szituációban voltak épp,mikor feltette a kérdést?Már nem azért,de szerintem tuti nem egy autómata mellett futottak össze 1 jelentéktelen műanyagpoharas kávézára,mikor a párod csak úgy a semmiből feltette neki a kérdést.Ez olyan valószerűtlen,nem?


Ha nekem már ilyen kétségek között kellene lennem,nem bírnék együtt maradni a fiúval.20éves vagy...

2011. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mióta jártok?
2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy olyasféle válaszban reménykedett, mint pl. "összejönnék én veled most is.."
2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt..együtt élünk,meg éltünk is mielőtt megismertük a csajt.mindketten egyszerre ismerkedtünk meg vele...
2011. szept. 18. 23:03
 6/9 A kérdező kommentje:
együtt dolgoztok..épp csomagolták a könyveket és állítólag akkor hangzott ez el...nem tudom mit csináljak...itt kéne hagynom,de nagyon nehéz,kinn élünk külföldön van egy biztos állásom,de viszont jövő hónapba megyek haza egy hétre és kell oda a lové...haza végképp semmiféleképpen nem akarok menni,de viszont a legnagyobb gond,hogy szeretem...:((
2011. szept. 18. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kiakadnék rajta :( Kíváncsiságból kérdezte, persze. Tetszik neki az a lány, és kíváncsi volt, ez kölcsönös-e, mert akkor...?
2011. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy rosszul esett, és mi lányok soha nem kérdeznénk ilyet, de a fiúk azért máshogy működnek. én azt hiszem addig nem tudnék nyugodni míg le nem ülünk és ki nem vesézzük ezt a dolgot. éreztetném vele, hogy kicsit inog alatta a talaj...

De amúgy alapjában ennyi nem szakító ok, szerintem:)

2011. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szövegkörnyezetből kiragadva mondta el neked a csaj, és valójában csak viccelődés volt. Vigyázz, mert vannak ilyen szarkavarók, akik élvezik, ha szétcseszhetik más kapcsolatát.
2011. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!