Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Alapjába véve tetszem a férfiaknak,és ugye van néhány cigány meg munkás meg ilyesmi ,aki utánam fütyül és én meg csak viccből,meg incselkedésből rájuk mosolygok.Leírok néhány esetet: például van egy ilyen kis faemelvény és a barátnőmmel végig sétáltunk rajta és jött néhány roma és mondta,hogy szép vagy én meg elkezdtem táncolni egy kicsit,meg dobáltam a hajamat.Meg volt egy nagy banda fiú és az egyik utánunk kiáltott,hogy szép,én meg megfordultam és megráztam a csípőm.Meg ha rám dudál egy kamion vagy egy munkáskocsi,akkor integettek nekik.Szóval ilyesmik.És nem úgy képzeljetek el,hogy miniszoknya magassarkú,visszafogottan,de ízlésesen öltözködöm,rövidnadrág,top,papucs vagy balerina cipő,magas vagyok,meg hosszú barna hajam.Szóval semmi extra.És én ezt tényleg csak poénból csinálom,még megölelni sem ölelném meg őket,csak jó érzés,látni őket vidáman meg értitek.
2011. júl. 4. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aranyos, képes vagy jókedvre deríteni az embereket. Kedvelem az ilyeneket.
2011. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 qmen ***** válasza:
Szórakoznak/beszólnak, Te pedig csípőből (szójáték :) ) (le)kezeled. így kell, szeretem az egészséges egoval megáldott nőket. ;) 26/F
2011. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én biztos elkapnálak, és magamévá tennélek, és nevetnék.
2011. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez az amire én sosem lennék képes, túl konzervatív vagyok, de irigyellek, jobb olyannak lenni, amilyen te vagy...
2011. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Este ne menj ki egyedül az utcára.
2011. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de mindig attól tartok hogy ribancnak tartanak...meg könnyűvérűnek,pedig keresem a szerelmet mit az állat.
2011. júl. 4. 13:58
 7/18 anonim ***** válasza:
Nna, de hány éves is vagy, Gyerkőc?
2011. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aranyos lány vagy, de a viselkedésed miatt tűnhetsz közönségesnek az emberek szemében.
2011. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
majd előbb utóbb elkapnak azt jól meglátod miért is nem jó ötlet mindenkire mosolyogni, mert "te, gazsi nem ez az a bularázós kis piicsa ?" "de bezony" "na kapjuk el" oszt aztán sikongathatsz...
2011. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok de kb.20-nak tűnök ezért már két csávót kellett elutasítanom,akik viszont tökéletesen illetek hozzám.nagy volt a kor különbség.:(

amúgy szeretek táncolni,írni,énekelni,békeharcos vagyok,18 évesen kimegyek önkénteskedni,majd később szeretnék kimenni a háborúba.Szociológiát szeretnék hallgatni ezek után...

2011. júl. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!