Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Kívülről : déli-típusú,határozott fellépésű,távolba meredő tekintetű,úgy tűnik mintha átnézne az embereken,beképzeltnek,magabiztosnak,és ridegnek tűnik,ad magára,igényes

smink,haj,ruha,illat,fogak: ezeket mindig rendben szereti tudni, mert ha nem néz ki tökéletesen, elvész az önbizalma, az őt ért megrázkódtatások miatt kialakult benne egy megfelelési kényszer..


Belülről azonban: nagyon érzelmes,művész lelkületű,mégis imádja a társaságot,sok barátja van,kedves,szenvedélyes,vad,valóban akaratos és határozott,de könnyen összetörik,azonban hamar lábra is áll, általában önerőből,nagyon makacs,önfejű,türelmes,fejlett a szépérzéke,megveti az igénytelenséget,primitív embereket,a hazugságot,nagyon őszinte és kegyetlen ha a véleménye kinyilvánításáról van szó. szóval egy karakán,mégis törékeny lányról van szó.


2011. nov. 6. 19:10
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
én kib@sználak mint macskát... ebböl amit leirtál tuti h akaratos és kibirhatatlan vagy ha nemaz van egy kapcsolatba amit te akarsz
2011. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
az én szememben pl az ilyen pont hogy ideál, és nagyon ritka
2011. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nem. Ha kapcsolatról van szó, akármilyen hihetetlen is, nagyon megalkuvó vagyok.Akit szeretek, azért BÁRMIT megteszek. :)
2011. nov. 6. 19:14
 4/51 anonim ***** válasza:

Gondolom saját magadról irtad hát

Ha a csajom lenne akor 1 hetet adnék neki előtem szólónak igaza van

2011. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Akk le is szopnál ha csettintek ha bármit??
2011. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Ehhez persze érzelem kell, és egy biztos kapcsolat. Egyébként igen ! Mint említettem, szenvedélyes vagyok, mindig van kedvem AHHOZ, azzal, akit szeretek.És szeretem az alárendelt szerepet. :)
2011. nov. 6. 19:17
 7/51 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 Walk With Me ***** válasza:
93%

Minden 2. tinilány ilyen jelzőkkel illeti magát különféle közösségi oldalakon, mégis ugyanolyan rém egyszerű, buta fruskák, szóval az én szememben ez eléggé hiteltelen, de ne vedd magadra.

Amúgy ha tényleg így van, akkor számomra oké, bár mivel én ilyen magányos farkas típus vagyok, így nem hiszem, hogy egy társaságimádó lány illene mellém, de amúgy rendben van.

2011. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban leszek 19.
2011. nov. 6. 19:20
 10/51 anonim ***** válasza:
hány cm magas vagy?? ez is kell a véleményemhez
2011. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!