Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmutatta. Meddig lesz ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatta. Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok ilyen ez csak úgy jött.

Valamelyik nap megismertem neten egy tök normális pasit és felvettük egymást msnre. Bekapcsolta a kamot és mondta, hogy izgassam fel. Hát én is pont olyan kedvembe voltam (én nem kapcsoltam be a kamot). Csinálta magának és azóta mindig eszembe van. Nagyon tetszett. És ha én csinálom magamnak akkor is rágondolok.

Normális válaszokat kérnék :)

17/L


2011. júl. 4. 16:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A mérete is pont jó volt, meg úgy minden
2011. júl. 4. 16:38
 2/12 Smartguy86 ***** válasza:

Jó arcokkal chatelhetsz te is :D


Mi a kérdés? Hogy meddig fogsz rá emlékezni? Lehet életed végéig. Vagy hogy mi lesz a kapcsolattal? Semmi. Ha mázlid van, meg is dug, aztán ott hagy.

2011. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát csak olyan normálisnak tűnt :D amúgy nem akarok kapcsolatot meg semmit. De tökre beindultam tőle
2011. júl. 4. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért normális, mert kanos. Hidd el nem ilyen lenne.
2011. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te is mutattál neki ezt-azt?
2011. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Írtam h én nem kapcsoltam be. Amúgy nem mutattam képet se magamról meg semmit.
2011. júl. 4. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Ejjj, pedig a húsos melled most fel lenne töltve a netre...
2011. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hehh..
2011. júl. 4. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizonyára szép pár kebelnek vagy a tulajdonosa, nemdebár?
2011. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiverte előtted a farkát szinte ismeretlenül kamerán keresztül és ,,olyan normálisnak tűnt"? :D Szerinted hányakkal csinálja ezt naponta? xD
2011. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!