Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmutatta. Meddig lesz ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatta. Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok ilyen ez csak úgy jött.

Valamelyik nap megismertem neten egy tök normális pasit és felvettük egymást msnre. Bekapcsolta a kamot és mondta, hogy izgassam fel. Hát én is pont olyan kedvembe voltam (én nem kapcsoltam be a kamot). Csinálta magának és azóta mindig eszembe van. Nagyon tetszett. És ha én csinálom magamnak akkor is rágondolok.

Normális válaszokat kérnék :)

17/L


2011. júl. 4. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

normáliííís???

aki a neten csinál ilyeneket, annál meg lehet kérdőjelezni, hogy élőben nem bír normálisan ismerkedni.

egyébként neked kell eldöntened, mit akarsz: még pár hasonló webkamozást vele, élőben találkozást, vagy csak ezt az emléket.

Én ilyet biztos nem csinálnék, mert majdnem olyan r.bancságnak tartom, mint azt, ha v.ki rámászik egy másik csaj pasijára.

de ez az én magánvéleményem.

19/L

2011. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 avieholic ***** válasza:

Nos bizonyára nagyon normálisnak tűnt, hiszen minden normális férfi kiveri a farkát olyan idegeneknek, akiről még azt sem tudják biztosan, hogy nő-e vagy férfi.


Mindenesetre ha szeretnéd látni, ahogy chatelés közben valaki kiveri neked a farkát, menj fel bármilyen chatre, és mondd, hogy 17 éves lány vagy, és szeretnéd, ha valaki kiverné neked kamon. Szerintem életed végéig nézegethetsz ilyeneket köbö annyian vannak...

2011. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!