Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem vőlegénye rá akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem vőlegénye rá akarja beszélni a tesómat, hogy még az esküvő előtt nagyobbíttassa meg a mellét. Hogy lehetne eltéríteni a leendő sógoromat a kérésétől?

Figyelt kérdés
A nővérem vőlegénye rá akarja beszélni a tesómat, hogy még az esküvő előtt nagyobbíttassa meg a mellét, így majd a menyasszonyi ruhában is gyönyörűen tud domborítani. A nővéremet váratlanul érte ez a kérés, bár tudta, hogy a pasijának tetszenek a nagymellű nők, de nem gondolta, hogy őt is rá akarja venni egy ilyen műtétre. Hogy reagáljon a pasija ajánlatára? Szegény teljesen kétségbeesett, megmutatta tegnap nekem is a mellét, hogy én is kicsinek találom-e. Én megnyugtattam, hogy egyáltalán nem kicsi, hanem egy formás közepes, nagyon szép kerek középméretű mell, ha az én csajomnak ilyen lenne, boldog lennék és nem piszkálnám mellnagyobbító műtéttel. A nővérem bezárkózott a szobájába, nem akarja látni a pasiját, engem kért meg, hogy beszéljek a vőlegényével. Mit mondjak a leendő sógornak?
2009. márc. 28. 19:29
1 2 3
 1/24 Zoli 19 válasza:
65%
attol függ mi a kérdése?
2009. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Zoli 19 válasza:
77%
bocs kérése
2009. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondj neki???Azt,hogy egy bunkó f_sz,és ne vegye el a nővéredet,ha neki ilyen kivánságai vannak...ha szereti,akkor szeresse közepes mellel is...hát én tuti nem mennék hozzá egy ilyen tuskóhoz,sőt még azt is meggondolnám,hogy vele maradjak-e...
2009. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Vazz... már esküvőt tervezgetik, és akkor jut eszébe a fiúnak, hogy nem találja szépnek a menyasszonyát. Erre mit lehetne mondani?

Ha megteszi, legközelebb valami más hülyeséget fog kérni. Ha nem, nem lesz hosszú életű házasság. (bár előbbi esetben sem kizárható)

És ehhez akar hozzámenni a testvéred? Most már értem, miért van annyi válás...

2009. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Jah, aztán majd elhagyja egy kismellűért. Eszébe ne jusson egy f..szkalap miatt megműttetnie magát. Nem vagyok plasztikai műtét ellenes, de egy ember van aki miatt érdemes műtetteni az pedig ő maga. Nem egy pasi vagy akárki. Mond meg a sógornak, hogy keressen akkor egy nagymellű szilokonmacát aztán ennyi.
2009. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de egy férfi, aki ilyet kér a nőjétől egy cseppet sem szerelmes! Úgy kell elfogadnia, ahogyan az anyja megszülte, azért alakítani lehet mondjuk ruházkodáson, sminken, de egy testet átfaragni kérésre... Hát nem tudom. A pasi egy f@szkalap, egyértelmű, hogy nem szerelmes. A nővéred pedig egy buta csaj, ha hagyja magát, és ha hozzámegy egy ilyenhez.

Te maximum annyit tehetsz, hogy jól beolvasol a sógorodnak, és megkérdezed tőle, hogy fogott-e már szilikonmellet?! (én barátnőm táncos, megcsináltatta a mellét. egy az, hogy kurv@ csúnya, természetellenesen stabilan áll, és mikor próbáltam összegyúrni, mint ahogy a pasik szokták markolászni a ciciket, nem lehet, mert kifittyen a kezeim közül... egyszóval kib@szott előnytelen és ha még béna orvost fogna ki, akkor csúnya is lehet, az egészségügyi részéről pedig ne is beszéljünk.)


20/L

2009. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha két gyerek szülés után kérné a párjától egy mellfeszesítő műtét lehetőségét, akkor megint más lenne a helyzet, de így?


Esküvő előtt még egy ilyet egy fiatal nőnek?? Miért?


A leendő sógornak meg azt mondd, hogy nem vered péppé, ha saját elhatározásából bontja a fel a jegyességet. A nővéreddel meg beszélgess el. Bátorítsd fel a srác ellen.

2009. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mivel férfi vagyok, én is szeretem a női melleket (melyik férfi ne szeretné őket), de nekem a méret mindegy, csak a szép forma a fontos. A You Tube-on van egy pennynidora nevű feltöltő, s az ő egyik videója, a Blonde Chick... című szép természetes melleket mutat be. Ezt a videót meg akarom mutatni a leendő sógornak, hogy ő is fogja fel végre: a természetes mell a szép. Szerintem különben csak azért csinákja a cirkuszt, mert meg akarja hívni az esküvőre a haverjait, s előttük akar azzal felvágni, hogy milyen bomba mellű felesége lesz.
2009. márc. 28. 19:50
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, akkor mégnagyobb tapló paraszt. A nővérednek esze ágában se legyen hozzámenni egy ilyenhez. De nem kamu véletlenül a kérdés? Olyan hihetetlen, hogy léteznek ennyire buta emberek. Nővéred és a barátja. Mindkettő... Hány évesek, ha nem túl intim a kérdés? 19-22? Amúgy a sráccal nem tudsz mit kezdeni szerintem, csak üldözd el a családod közeléből, aki hülye, haljon meg. A nővérednek pedig mondd meg, hogy keressen egy normális, érző lelkű FÉRFIT, akinek úgy tetszik, ahogy anyukátok megszülte, és úgy szereti, amilyen... Ne pedig egy ilyen vadbaromhoz akarjon hozzámenni. Bocsi, de ha nekem lenne vőlegényem, és ilyet benyögne az esküvő előtt, lehet belevágnám a legnagyobb konyhakést, amit meglátok...
2009. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt is meglehet csinálni, hogy a nővéred megmondja a vőlegényének, hogy esküvő után megnagyobbíttatja. És az esküvőn ,mikor a kérdésre kerül a sor ( férjedül fogadod-e) majd akkor a nővéred a szeme közé röhöghet, NEM! Én legalábbis ezt csinálnám, utálom az ilyen fiúkat, szemét vőlegénye lehet!

Flora

2009. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!