Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem vőlegénye rá akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem vőlegénye rá akarja beszélni a tesómat, hogy még az esküvő előtt nagyobbíttassa meg a mellét. Hogy lehetne eltéríteni a leendő sógoromat a kérésétől?

Figyelt kérdés
A nővérem vőlegénye rá akarja beszélni a tesómat, hogy még az esküvő előtt nagyobbíttassa meg a mellét, így majd a menyasszonyi ruhában is gyönyörűen tud domborítani. A nővéremet váratlanul érte ez a kérés, bár tudta, hogy a pasijának tetszenek a nagymellű nők, de nem gondolta, hogy őt is rá akarja venni egy ilyen műtétre. Hogy reagáljon a pasija ajánlatára? Szegény teljesen kétségbeesett, megmutatta tegnap nekem is a mellét, hogy én is kicsinek találom-e. Én megnyugtattam, hogy egyáltalán nem kicsi, hanem egy formás közepes, nagyon szép kerek középméretű mell, ha az én csajomnak ilyen lenne, boldog lennék és nem piszkálnám mellnagyobbító műtéttel. A nővérem bezárkózott a szobájába, nem akarja látni a pasiját, engem kért meg, hogy beszéljek a vőlegényével. Mit mondjak a leendő sógornak?
2009. márc. 28. 19:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Úristen, azonnal fújjátok le az esküvőt. És mi az, hogy ne nézd meg a testvéred mellét? Könyörgöm, a testvére vagy... Szerintem sürgősen mondj el mindent a nővérednek, és próbáld megértetni vele, hogy ha nem akar boldogtalan lenni egész életében, akkor azonnal hagyja ott ezt a f.szt.
2009. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nővérednek nincs annyi esze, hogy hozzávágja azt a tetves jegygyűrűt? Utána már semmi beleszólása nem lenne annak a balf@sznak abba, hogy megcsináltatja-e a mellét, vagy nem. Én a helyetekben (te, anya, apa) nagyon gyorsan eltávolítanám a srácot a család közeléből, de nagyon sürgősen. Nincs ennyi eszetek????
2009. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Huh. Szereti ő egyáltalán a nővéredet?

A páromat úgy szeretem ahogy van.. mondjuk nő vagyok, de semmipénzért nem mondanám a barátomnak azt, hogy mondjuk műtesse meg magát, mert úgy jobban nézne ki. Úgy szeretem, ahogy van, minden kis hibájával, amik nekem fel sem tűnnek, mivel szeretem.

2009. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez egy gyökér pasi...

Mi lett végül?

2014. nov. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!