Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha mentek az utcán és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha mentek az utcán és láttok egy jó bigét hozzá szoktátok hasonlítgatni a barátnőtök, hogy pl. annak sokkal nagyobb melle van és a csajomnak is lehetne akkora?

Figyelt kérdés
vagy hasonlók. és hogy dugnám azt mindig gondoljátok?
2011. júl. 4. 22:01
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
minden pasi ilyen? mert akkor inkább leszbikus leszek. nem fogom hagyni hogy minden gondolatukkal megalázzanak
2011. júl. 4. 22:28
 12/39 anonim ***** válasza:

"minden pasi ilyen? mert akkor inkább leszbikus leszek"

Csatlakozom.

2011. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
igen nem téged aláznak össze-vissza már a létezésük is annyiból áll,hogy végig dugnának minden jó nőt akár van bnőjük akár nincs
2011. júl. 4. 22:38
 14/39 anonim ***** válasza:

Az biztos kérdező. Az biztos.

F/23

2011. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Vannak degenerált pasik is, akikben nincs meg ez a férfi ösztön. Keress olyat, vagy legyél leszbi. Az lesz majd az igazán nagy poén, amikor a leszbi barátnőd is megnéz más nőket az utcán. :D


Nem értem mi a baj azzal, ha egy férfi megnézi a nőket! Ez nem megcsalás, az agyaddal van inkább valami.

2011. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
89%
Jó akkor ezzel az erővel én is mondhatnám h minden lány hülye, mert minden baromságot megalázásnak vesznek. Most ebben mi a gáz? Őszintén én leszarom ha bnőm lát egy jó pasit és megakad rajta a szeme :P Kit érdekel ha velem van! Rajtam is megakad a szeme épp elégszer :P :P
2011. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
persze nem megalázás. mikor más nőket állandóan..akkor miért nem velük jár?
2011. júl. 4. 22:50
 18/39 anonim ***** válasza:
Dug is velük?
2011. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
nem,de ha tehetné megtenné. sőt ha megengedném nem az lenne,hogy nem mert szeretlek vagy valami hanem oké majd elmesélem mi volt. és sztem minden palinál ez van
2011. júl. 4. 22:53
 20/39 anonim ***** válasza:

"persze nem megalázás. mikor más nőket állandóan..akkor miért nem velük jár?"


Talán azért, mert nem őket szereti. Talán azért, mert egy kapcsolat nem csak a dugásból áll. Legalább is én nem azért vagyok a barátnőmmel, hogy a szexuális szükségleteimet kielégítse.

2011. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!