Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha mentek az utcán és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha mentek az utcán és láttok egy jó bigét hozzá szoktátok hasonlítgatni a barátnőtök, hogy pl. annak sokkal nagyobb melle van és a csajomnak is lehetne akkora?

Figyelt kérdés
vagy hasonlók. és hogy dugnám azt mindig gondoljátok?
2011. júl. 4. 22:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"Minek néz meg valaki másokat ha állítólag a barátnője a legszebb? Ez logikátlan."


Én nagyon szeretem a lecsót, de ha egész életemben lecsót kéne ennem, meg is őrülnék! Érted?


„mondom,hogy betanult szöveg.csak azért mondod,hogy aranyos fiúnak tűnj..de közben a fél világot tömnéd mellette.”


Tömném persze, HA úgy lennének a dolgok, hogy lehetne. Ha meg szárnyam lenne, madár lennék, vagy repülő! HA… dolgokon tök felesleges gondolkozni, hány éves vagy, 14? Nem tömök senki mást, és ez a lényeg, nem az, hogy mi lenne, HA…

2011. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
itt az a baj,hogy már azon elgondolkozol,hogy tömnél mást és ezek szerint nem tiszteled. ez van hiába hadakozol ellene.
2011. júl. 5. 00:09
 33/39 A kérdező kommentje:
ja és gondolom ha megengedné neked,hogy mással legyél úgy együtt nem is tiltakoznál,hogy nem,mert téged szeretlek hanem ellenkezés nélkül mennél és végig dugnád a félvárost. ehhez meg gratulálni tudok.
2011. júl. 5. 00:10
 34/39 anonim ***** válasza:

00:06 Nem értem, egy embert nem lehet kajához hasonlítani. Tök más eset...


Igen is fontos, mert pont az ilyen elásott dolgok miatt mennek tönkre a kapcsolatok. Ha lenne rá lehetőség akkor a legtöbben megtennék. Ezen nincs mit szépíteni. Az igazság fáj. Ez a valóság. Sajnos.

2011. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Leszel a barátnőm? :D


20/l

2011. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

"nem,de ha tehetné megtenné. sőt ha megengedném nem az lenne,hogy nem mert szeretlek vagy valami hanem oké majd elmesélem mi volt. és sztem minden palinál ez van"


Az elejéhez nincs hozzáfűzni valóm, de a vége csúnya általánosítás! Én is megnézem a nőket, lehetőleg úgy, hogy ne vegye észre a barátnőm, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem! Sőt ha szemem sarkából észreveszek egy jó nőt, azért sem fordulok utána (egyszer poénból megdicsért emiatt és jót nevettünk rajta)! Ha a pasid szólna meg érte, hogy más férfit megnézel és elkezdene így hisztizni mint te akkor mit szólnál kedves nagyon érett kérdező? Gondolom akkor az a válasz, hogy férfi vagy bírd ki! Nő vagy bírd ki...majd ha a hátadon reszeli a nőket, vagy bunkóval csapkodja őket félholtra szex előtt akkor hívhatod annak aminek akarod, de ajánlom, hogy akkor is csak ezt az egy egyedet, mert szerintem minden férfitársam nevében mondom nincs undorítóbb mint a férfigyűlölet! Persze vica versa...

2011. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ha Nő létemre nem néznék meg más férfit aki nem a szerelmem akkor elvárhatom, hogy ő se nézegessen más csajokat.
2011. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Neked nem férfi kell, hanem egy barom.
2011. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
férfi nem attól férfi,hogy megnézi a barátnőjén kívül az összes csajt,az a férfi aki kibirja enélkül
2011. júl. 8. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!