Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezt így egyoldalúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt így egyoldalúnak találnátok vagy sem?

Figyelt kérdés

Internetes kapcsolatról van szó. Én lány vagyok. És van egy fiú "ismerősöm". Néhány hete ismerjük egymást, és ez idő alatt én sosem írtam rá, mindig ő írt nekem. De többször is mondta, hogy mennyire jó fej vagyok vele, meg milyen jó, hogy hozzászólok mindenhez, és nem csak kussolok. De mégis félek, hogy egy idő után egyoldalúnak érzi majd a dolgot, csak mert én soha nem írok neki.

Mit gondoltok? Lehet, hogy csak emiatt rám fog unni?

Én 16/L. Ő 20/F


2011. júl. 5. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj neki te elmebeteg!
2011. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rád fog unni, ha nem írsz neki.


Ja és ha nem érdekel a srác romantikus értelemben, akkor közöld vele, hogy max haverkodásról lehet szó és ne rabold az értékes idejét.

2011. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja az lehetséges. Még rosszabb ha igazából most is zavarja csak nem meri/akarja.. mondani.


Na de nem kell legrosszabbra gondolni.

2011. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg a Trust című filmet, s majd csak azután kezdj el csevegni egy "20 évessel".

Amúgy ezt a filmet minden tinilánynak meg kellene néznie.

2011. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi van, akkor ha egy 20 évessel csevegek?
2011. júl. 5. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy húszéves...
2011. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De biztos, hogy 20 éves. De ezen most nem állnék le vitázni.
2011. júl. 5. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
te 74%os elmebeteg állat attól hogy láttál egy sz@ros filmet még nem kell általánosítani.....egy az egymillióhoz az esélye hogy átbassza annyira agyatlan net filmfüggő életképtelen emberek vannak hogy hihetetlen.
2011. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!