Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a hüvelyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a hüvelyemben?

Figyelt kérdés

Amikor a barátom megujjazott akkor a hüvelyben éreztem valami kis dolgot ami úgy mond ott "lóg" és nem tudom mi az, és amikor kutya pózban csináltuk akkor pedig nagyon fájt mert szerintem ezt nyomta/lökdöste...

Nem tudjátok mi lehet az??? ( ilyen vastagabb dolog és felfelé vastagodik)


2011. júl. 5. 15:08
 1/7 anonim válasza:
Keressél fel egy nőgyógyászt és majd ő megmondja mi a baj!
2011. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Méhszáj.
2011. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Biztos nem a méhszáj... Már alapból az okozna kellemetlenséget neki, ha azon túl nyomja az ujját, ami szerintem nem olyan hosszú neki, hogy majd addig elérjen :D Nőgyógyász kedveském :/
2011. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ujjal el lehet érni a méhszájat, már nem azért... És sok nőnek kellemetlen, ha hozzáérnek... nem tudom minek kell okoskodni... főleg hogy felfelé vastagodik.... 100%, h az a méhszáj.
2011. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Méhszáj. Anno én is meglepödtem amikor elöször megérintettem. Azt hittem, hogy a baratnömnek nagyon komoly baja van. Kitapintottuk együtt majd pánikoltunk is egyet közösen. A nögyogyi megmegnyugtatta, hogy az természetes, hogy ott van.
2011. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Funktasztikus ***** válasza:
100%
tarzan azon lóbálózik:)
2011. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mehszaj, mond meg a baratodnak ne nyomja olyan melyre
2011. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!