Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik egy fiú ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy fiú ha tetszek vagy bejövök? (azaz tök szimpi vagyok neki)

Figyelt kérdés
Facebbokon pl. miket ír,vagy milyeneket? Milyen témában próbál beszélni?
2011. júl. 5. 15:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
elpirul, zavarban van ha meglát, mosolyog, le sem tudja venni a szemét rólad! ez tapasztalat! és még
2011. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
facebookon nem látom ha elpirul xD
2011. júl. 5. 16:32
 3/16 anonim válasza:

JAh bocs azt nem vettem észre! De Fészen viszont tök kedves veled, meg minden...milyen témában erre ezt tudom mondani:

-milyen pasikra buksz?

-a képeim megnézése után tetszem neked?

-járnál velem ha?

2011. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát ő nem nagyon ez a fajta. De mondjuk ha kedves velem,meg hülyéskedik meg mosolygós fejeket ír (igaz riktkán) akkor az mit jelent?
2011. júl. 5. 17:54
 5/16 anonim válasza:

akkor lehet hogy tetszel neki kérdezd meg....

vagy hogy járna e veled?

vagy tudod ha nem találkoztatok vagy csak ritkán nagy a távolság, és csak msn, fész, meg telefonon tartjátok a kapcsolatot, akkor van egy rossz hírem, ti nem jártok!

2011. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
tudom h nem jártunk csak tudatni akarom h mit érez irántam. Csak eléggé félek...
2011. júl. 5. 18:51
 7/16 anonim válasza:
Félés, a legtöbben ezt érzik amikor ilyent kell bevallaniuk!
2011. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De hogyan mondjam el neki h ne egyből azt gondolja??? És ha rákérdez?
2011. júl. 7. 07:23
 9/16 anonim válasza:
Kérdezt meg hogy tetszem neked vagy ilyesmi!
2011. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt írja nekem h pill, ne írjak mert épp randit szervez. Azt hittem elájulok. Ez járt a fejemben: RANII? HOGY RANDI?? KI A F**ZOMMAL RANDI?
2011. júl. 14. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!