Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akinek bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek bejövök meg minden de furán viselkedik nem veszi fel a telefon nem válaszol az sms-imre, vajon mi történhetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok a helyzet a következő.. Van egy lány akivel már a 3 ik találkozáson vagyok túl,,nagyon jó volt vele meg minden.. Szó szerint bejövök neki és ezt mondta ő is.. Nos hétvégén történt egy csók és azóta máshogy tekint rámm.. Tegnap az volt neki a baja hogy nem akar komoly kapcsolatot, meg hogy minden elhamarkodott volt..

Nem értem mi történhetet.. írtam neki már vagy 3 sms-t de egyikra sem válaszol... Most ir próbáltam őt hívni telefonon de nem veszi fel... Valaki valami tanácsot adhatna mert tényleg nem tudom hogy most mi is van...


2010. okt. 18. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj! ne sürgesd ha akar valamit akkor keresni fog! ha nem akkor egyértelmű hogy hagyd békén és felejtsd el! lehet hogy bejössz neki.. vannak feérfiak akik nekem is bejönnek de mégsem akarok tőlük komolyabb kapcsolatot! Viszont ha hívogatod, írogatsz neki azzal lehet épp az ellenkezőjét éred el! Ezeket a dolgokat nem lehet erőlteteni :( vagy van vagy nincs... és legalább azt megmondta, hogy nem akar tőled komoly kapcsolatot..

Próbálj túllépni rajta és újat keresni!

2010. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem akar komoly kapcsolatot még.. De előbb írtam neki sms-t hogy nem tudom mi történik nem tudom miért ilyen , szeretnél tőle magyarázatot kapni arra hogy miért viselkedik így.. Egyszerüen valahogyan megváltozott.. én nem akarom őt zaklatni semmi ilyenről szó sincsen csak arról hogy azzal a kedves lánnyal szeretnék beszélni akit anno megismertem 3 hete...
2010. okt. 18. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet csak megijedt vagy összezavarodott vagy valami....:S

várj szerintem amig keres...

2010. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És a kérdező azóta is vár... 😅
2023. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!