Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet akarok tőle vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akarok tőle vagy csak féltem őt?

Figyelt kérdés
van egy fiú barátom, nem érzem, hogy többet akarnék tőle, de nagyon fontos nekem, már évek óta. de van valami baj... ha egy csajnak tetszik, és ezt megtudom, ideges leszek, főleg akkor, ha neki is tetszik a lány. most is alakulgat valakivel... én arra gondoltam, hogy csak féltem őt a csalódástól, mert csak egyszer örültem annak, hogy összejött valakivel, mert ő a barátnőm volt. sztem attól félek, hogy olyan valakije lesz, akit nem ismerek, és csalódik... vagy esetleg többet érzek iránta? melyik a valószínűbb? és mit tegyek az idegesség ellen?
2011. júl. 5. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, de én tényleg csak féltem, és örülök ha boldog :)
2011. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Félted....féltékeny vagy rá...és vajon miért???


bármennyire is fura de mind a kettő azt jelenti, hogy ez jóval túl van a barátságon!


Ez a szerelem és a barát közötti kapcsolat! Több mint barátság de kevesebb mint szerelem!


Ez az ember nektek, egy fontos ember az életetekben, és ha nem lenne akkor úgy éreznétek egy nagy űr maradt az életetekben..hiába van párotok....

2011. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
meg azok a csajok akiknek ő tetszik úgy közelednek felé ahogy az nekem nem tetszik... ha felém közelednek úgy akkor sem tetszik... pedig ő nem kevés csajnak jön be...
2011. júl. 5. 18:45
 4/17 anonim ***** válasza:

2. vok.


Látod látod...pontosan ezért mondom! :)


Azért tartasz vele barát és szerelem közti kapcsolatban, mert félsz nagyon félsz!!!

Nem mered felvállalni az érzéseidet és kimutatni azokat.

Talán félsz a csalódástól...


Ha fel mernéd vállalni az érzéseidet, és őszinte tudnál lenni magadhoz és hozzám, akkor azt mondanád , hogy "megőrülsz érte"!!


Fogadjunk ő jár minden 2. percben a fejecskédben, és, hogy vajon most kivel van, vajon most ki az akit simogat, ki az aki hozzábújik...


És a büdös fr@ncab! Miért nem engem simogat és miért nem engem ölel át.....


Tévednék??:)

2011. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát, kicsit azért túlzás... régebben lehet hogy tényleg megőrültem érte, most inkább csak az zavar, ha vkivel alakulgat... inkább féltés, ha jobban belegondolok :) nem akarom hogy csalódjon... olyat szeretnék mellette látni akit ismerek és tényleg rendes lány :)
2011. júl. 5. 18:55
 6/17 anonim ***** válasza:

2. vok.


Hát persze drága.....:)


Ezt nem velem kell elhitetned!De azért nagyon kis tündéri lányka lehetsz a szavaidból ítélve...


Szóval szerintem te nagyokat füllentesz még itt nekem is "névtelenül".


Vállald be amit érzel!


Azt érzed, hogy ez csak "FÉLTÉS" ...mindenki ezt mondja.:)

Szereted őt, és többet érzel mint barátság.


ÉSSSS!!! Ha adódna egy olyan helyzet, hogy együtt lennétek, mondjuk éjszaka a hídon vagy egy magasabb hegyen és ő átölelne téged, majd elkezdené csókolgatni a nyakadat...akkor ez nem lenne ellenedre szerintem! :)


DE! Nekem hazudhatsz továbbra is :)

2011. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
jólvan, lécci vki normális válaszokat írjon, aki nem áll le velem vitatkozni :)
2011. júl. 5. 19:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Jól van drága! Akkor nem vitatkozom...de nem is annak szántam :)


Egyébként, ezt mondtad már neki???

Mondtad már a barátodnak, hogy szeretnéd ha boldog lenne és találna egy normális lányt?


Vagy annyit mondtál csak neki hogy vigyázz magadra?


Lényeg a lényeg..fontos neked és több mint barátság! Több ez mint egy szimpla barátság fiú és lány között!


De ezzel nincs is semmi baj! Van valaki akivel megoszthatod az érzéseidet és fontos neked. Van akire gondolhatsz ha unatkozól, vagy szenvedsz vagy rossz a kedved...


DE! mond meg neki, hogy félted, és szükséged van rá mint barát!


Mert elveszíteni nem akarnád sosem, igaz?? Ha leveszítenéd lenne egy üres tér amit nem tudna betölteni senki igaz? Mármint most úgy érzed...

2011. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igazából örülök ha boldog, szoktam is neki mondani, csak féltem... ő is utálja az exemet mert elég szemét módon viselkedett velem... én nemhiszem hogy többet éreznék, bocsi, de kitudja... jó barát és mindig számíthatok rá, akkor is, ha lesz csaja, vagy nekem pasim. igen, hiányozna nagyon! :)
2011. júl. 5. 19:30
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudom ,hogy hiányozna ha nem lenne!:)


Én voltam vagy is vagyok ilyen helyzetben.

Van egy lány akivel most is ilyen a kapcsolatom, én is megmondtam neki, hogy akkor is fontos marad nekem mindig ha lesz pasija! És ha nekem barátnőm!


Mindig lesz helye az életemben! És igen nekem is nagyon fontos a lány!


ÉS nem tudom megmagyarázni, ezt a köteléket kettőnk közt, de fontosak vagyunk egymásnak! És fontos, hogy 1 héten legalább egyszer lássuk egymást, és tudjuk azt, hogy a másik jól van!


Ez egy kötelék ami több mint barátság, de nem úgy szereted mint a párodat akibe szerelmes vagy.


De nagyon fontos neked..és nem tudnád elviselni ha nem lenne többet..még ha csak hetente 1x látod akkor sem!


Sokan azt mondanák erre, hogy ez szerelem...de nem az annál ez több! Ez nem egy fellángolt érzelem, ami majd elmúlik...ez egy szoros kötelék 2 ember közt! ÉS fontos neki a másik.


ÉS látnia kell, és éreznie kell időnként hogy mellette van és számíthat rá....

2011. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!