Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után feküdtetek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdtetek le a jelenlegi párotokkal, és hány évesen? Mi két hónapja vagyunk együtt, és mostanra tervezzük, de anyám nagyon ellenzi! Szerintetek?

Figyelt kérdés
16/L és 17/F
2011. júl. 5. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nemértem mért ellenzi az anyád. Szerintem lefeküdhettek
2011. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután összejöttünk még 2 hetet vártunk. Mi már az összejövetelünk előtt is jóban voltunk:) 16 éves voltam, szűz ő 19. 1 éve vagyunk együtt.
2011. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek nincs beleszólása ebbe nagyon. :) Ha komolyan szeretitek egymást, akkor hajjrá. Mi is pont ilyen idősek vagyunk, de mi 1 éve vagyunk együtt, mégsem volt még semmi, de néha már közel jártunk hozzá :)
2011. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
2 vhét után,már előtte is lett volna lehetőségünk rá,de nem tettük meg ,nem akartuk elcseszni,megvártuk,míg kicsit komolyabbra fordul a dolog...nem bántuk meg,hogy vártunk,3éve vagyunk együtt én akkor 21 voltam,párom 20....egyikünknek sem az első alkalom volt
2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
3hét után 16 évesen
2011. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21 voltam, párom 23.

Mi másnap lefeküdtünk (sosem csináltam ilyet elötte, de nála éreztem, hogy ö más).

A megérzésem beigazolódott, azóta boldog házasságban élünk, és egy picilány anyukája vagyok.:)


Hallgass a megérzéseidre és ne figyelj arra, hogy ki mit mond. Mindenki más...hogy milyen a kapcsolatotok azt csak ti tudjátok.

Sok sikert!:)

2011. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán még egy kicsit várhatnátok... mondjuk még egy hónapot.

Anyukád miért ellenzi?

2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5 hónap után. 17/L, 21/F :)
2015. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!