Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet v. ki egy álomba "szerel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet v. ki egy álomba "szerelmes" örökké? Hogy mindenhol azt keresi. Érdemes?

Figyelt kérdés

Régen volt 1 barátom, de szemét módon viselkedett velem.

Próbálkoztam kapcsolatokkal, de a vége mindig az lett, hogy vagy nem tudtam bízni az illetőben, v. igen, de csak haverként tudtam rájuk nézni.

Egyszer unatkoztam, és kitaláltam egy idősebb álomférfit(külső-belső tulajdonságokkal, még hibákkal is :) )

mindig elképzeltem, milyen lenne vele beszélgetni, v. csak sétálni, megmutatni neki a kedvenc helyeimet stb.).

Most már nem is keresek senkit, feladtam, mert Őt nem találhatom meg.

Tudom, ez beteges, és v.hogy el kellene felejtenem, de nem tudom. Bulizok, mindig találkozok a barátaimmal, és vannak hobbijaim, céljaim, de olyan, mintha mégsem élném egészen az életem. :S

Volt más is így? Hogy lépett ezen túl?

Idióta válaszokat nem kérek, akinek nem tetszik a kérdésem, ne is válaszoljon inkább. :s

20/L


2011. júl. 5. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne kedved ismerkedni dobj egy levelet:)
2011. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretem a netes kapcsolatokat (csak csalódás, és én ha megkedvelek v.kit, azzal élőban is szeretek találkozni). itt pedig szinte mindenki az ország másik végében van. :S
2011. júl. 5. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Fejér megyében lakok...igen, legútóbb én is elég nagyot estem:(
2011. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Szerintem nincsen olyan ember aki ne álmodozott volna az elérhetetlenről, de egy egész életen át ezt hajszolni abszolút nem érdemes.

Ha egész életedben csak egy álmot hajszolsz akkor ha azt az álmot nem éred el azon veszed észre magad egy napon, hogy egyedül és magányosan telt el az életed nagy része, nincsen élettársad és gyereked, és akkor már bizony késő lesz.


Nekem két módon múltak el ezek az "álmaim". Az egyiknél rájöttem, hogy teljesen irreális, hogy elérjem, a másikat addig hajszoltam amíg el nem értem (ez mondjuk nem ember volt hanem az a 4-5 éves koromban született vágy, hogy autókkal dolgozhassak) 18/f

2011. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még 15 éves korom körül volt egy álmom egy csajról, reggel úgy ébredtem, hogy belezúgtam, remélem ha szembejön felismerem. Ha akkor épp boldog párkapcsolatban élek majd rámosolygok és elsétálok mellette, ha egyedülálló leszek leszólítom, ha nem találkozok vele akkor meg minek várni rá? Éld az életed és legyél nyitott a csodákra (ez a legnagyobb hibám, hogy túl nagy jelentőséget tudok tulajdonítani néha egy-egy véletlennek, de hát ki ne örülne ha mázlija van?:D)

19f

2011. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!