Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora ennek a lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora ennek a lánynak a melle? Kép lent

Figyelt kérdés

megszeretném csináltatni a mell ilyen méretet szeretnék.mi a véleményetek rola? nem tul nagy?

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 5. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Már megint hazudsz?:)

Szerintem ne csináltasd meg, biztos jó úgyis ahogy van.

Egyébként jó melle van.

2011. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2. és 4. képen nem túl nagy, a többin viszont igen. Felesleges 400-500cc, elégedett lennék 325ccvel, és ezt úgy mondom, hogy én is szeretném megcsináltatni. Most 75/AA.
2011. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem kicsit talán túl nagy, nekem legalábbis.

Inkább legyen kisebb de TERMÉSZETES, mint hogy nagy és szilikonos.

2011. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljak is, szerintem 80/c,d.
2011. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem add inkább beteg gyerekeknek a pénzt vagy éhező embereknek. Mert utána meg játszot majd az eszed, hogy miér éheznek az emberek vagy mért halnak meg a csecsemők.
2011. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez nem 80-as, az tutti!

A nejemé 85D-s (szerencsére természetes) és ez még annál is nagyobbnak tűnik! Kb 90D, de nem természetes.


Én azt mondom, hogy a 85-ösnél nagyobbat ne csináltass, mert az már akkora lesz, hogy minden pasi azt nézi majd!

Persze ez lehet előny is, ha élvezed. Mi pasik, biztos!

A 85-ös olyan jól áll a kéznek, van benne anyag, át sem lehet fogni, remekül el lehet rajta csámcsogni, és hozzádörzsölni ezt-azt!


Persze nyilván én is növelném a méreteimet, de biztos nagyobbra vágynék, mint amire max szükség lehet!


Magunkat mindig másnak látjuk ...

2011. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
85-ötös mellröl tudtok linkelni képet?
2011. júl. 6. 00:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Ó naaaa, a szám (70, 75, 80, 85...) a mell alatti részre utal. Minél szélesebb a hát, annál nagyobb a kerülete ugyebár. A betűk (A, B, C, D...) pedig a kosárméretre, azaz, hogy milyen nagyok a mellek.

Szerintem ennek a nőnek 80/D-s mellei lehetnek.

2011. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, persze, az előttem szólónak abszolút igaza van! De még mennyire! Abszolút nem vagyok szakértő, de többször vettem melltartót a nejemnek és mindig passzolt. Tehát az ő méretét jóhogy ismerem 17 év után ...


Ha annyit megadnál, hogy milyen magas vagy és hány kiló, akkor jobban ki lehetne találni - eldönthetném, hogy a páromhoz képest milyen alkat lehetsz.


Végignéztem pár melltartós képet (ó, de szépek voltak!) és találtam egyet, ami átlagos méretnek tűnik, 85-ös méretet ír és szerintem ránézésre is hasonló. Nagyon csodás méret!


[link]


Egyébként csak utólag jegyzem meg és csatlakozom az előttem szólók többségéhez, hogy nem ettől leszel szebb vagy kívánatosabb a pasik számára! Én megértem, hogy az akarsz lenni, de biztosan van más is az életedben, amire jobban kell (vagy kell majd) a pénz. De tedd azt, amit szeretnél!

2011. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsonak nam szeretem a mellemet :S. nem csak a pasik miatt csinálnám hanem jobban érezném magam a börömben. már rég ota tervezem hogy megcsinálom

158 cm és 53 kg vagyok

2011. júl. 8. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!