Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akik első nap/héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik első nap/héten bele-bele szédültök egy-egy jó pasi ágyába! Ti miért hiszitek, hogy egy kevésbé jó pasinál az a jó taktika ha hónapokig váratod?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Ha nincs ikszedik szexel zsarolás, ami azért már elég durva. Akkor csak fordítva sülhet el.

Mit gondolsz erről?


2011. júl. 6. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hej az irigység hangja....
2011. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Voltam én jó pasi is. Az sem tetszett. Úgy hogy nem.

A 0. nap és a 20-30+. sem jó. Sőt sz@r.

2011. júl. 6. 09:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet normálisan csinálni amikor jó?

Miért kell el taktikázni?


Nekem a 2.-tól az 5.-ig randiig jó. De soha egy ilyen nőt sem találtam. Most nem hiszem, hogy nem volt a harminc közt egy sem, akinek ez jó lett volna. Inkább azt hogy eltaktikázták.

2011. júl. 6. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat nekem eszembe se jutott soha h taktikázzak.

18/L

2011. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első


Nem értelek, ha jó pasi voltál, most miért nem vagy az? Azok a nők akikkel összejöttél csak sokadik alkalomra akartak veled...Mi ebben a baj? Amúgy nem azon múlik, hogy jó pasi vagy e, hanem felkelted e a vágyat azonnal a partneredben, ez nem taktika, hanem kisugárzás kérdése...

2011. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Régebben edzéssel és sok munkával (három hónap ezer óra sport) tökéletes alakot formáltam.


Akkor egy nő csak egyszer akart. Pedig nem sokban volt más a személyiségem. Csak kisebb volt az önbecsülésem valamivel. Ennyit arról hogy a önbecsülés és nem a jó test kell a nőknek.


Előtte és utána meg olyan lassan haladt a legtöbbel, hogy lazán bekerült egy ilyen kvázi kishúg kategóriába. Mert különben az ember bedilizett volna hogy "no sex". Így legtöbbször kapcsolat már nem is lett belőle. (eltaktikázták). Max. egyszer-kétszer összegabalyodtunk.

2011. júl. 6. 17:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer ők akartak többet, majd én akartam többet, aztán megint ők akartak többet. Amikor ők akartak többet, akkor már mindig addigra kihűlt kapcsolat feltámasztásaként volt az ELSŐ SZEX IS velük.
2011. júl. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!